Maxkitap.com – Online kitap satışı

İnternet gelişiyor her şey değişiyor. İnternet ‘ in gelişmesi ‘ de bir çok sektörün büyümesine de sebep oldu. Bu sebebi iyi yönde söyleyebiliriz. Peki gelişen sektörlerin başında hangisi geliyor. Tabi ki de kitap sektörü geliyor. Eskiden kitap almak için bir kırtasiyelere gidip kitap sorardık, kitap yok ise bile kitap siparişi verirdik. Neredeyse 3-5 gün beklerdik. Ama şimdi öyle mi. Hayır tabiki de. Kitap satışı artık internet de gelişiyor gelişmeye de devam ediyor.

Günümüzde yaygın olarak kitap okuma alışkanlığı olmasa bile bazı kişilerin kitap okumaya çok önem verdiğini görmekteyiz. Yeni açılmasına karşın kendini kitap satışı konusunda çok iyi geliştiren Maxkitap.com ‘ da sizin istediğiniz tüm kitaplar sunuluyor. Maxkitap.com adresinde hizmet veren servis kitap satışı yapan online mağazalarda ki kitap fiyatlarını tek tek indeksleyip, ihtiyaç duyan kullanıcılarıyla paylaşıyor. Daha basit bir anlatımla aradığınız kitabın ismini sisteme giriyorsunuz, servis size anında o kitap hangi sitede kaç para söylüyor. Tüm kitaplardan haberdar olabileceğiniz Maxkitap.com ‘ da sürekli güncellenen sistemi ile bizlere online kitap siparişi için kolaylık sağlamış oluyor. Aynı zamanda MaxKitap ‘ da müşterilere kolaylık sağlamak açısından anasayfada en çok kitabı satılan 10 yazar ve en çok satılan kitaplarada ulaşabilirsiniz.

Ödeme yöntemlerinde de hassas davranan ve müşterilerini düşünen Maxkitap ‘ da, ” kapıda öde kitap ” seçeneğini seçip ödemeyi kapıda yapabilirsiniz. Aldığınız kitap ne olursa olsun kapıda öde kitap seçeneğinde faydalanabilirsiniz.

1 yorum

  1. hakki dedi ki:

    gerçekten detaylı bir anlatım olmuş.
    emeğine sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting