Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Üniversiteye girmek isteyen lise son sınıf öğrencisi ve öğrenciler bu sınavın sonuçlarını bekliyorlar. Tercihler ne zaman açıklanacak büyük merak içerisindeler. SBS Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak sizlere bu haberi sunmak istiyoruz. Haberimizin devamında sizlerde öğrenebileceksiniz.

SBS Sonuçları şuanda büyük merak içerisinde bekleniyor. Öğrenciler artık bıkmış durumda. Biran önce açıklansa da kurtulsak diyorlar. Her gün SBS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak diye kendi kendilerine söyleniyorlar. SBS puanları ile Fen lisesi, Anadolu lisesi, Anadolu Öğretmen lisesi ve Anadolu Meslek Liselerine öğrenciler SBS puanları ile 15-21 Temmuz tarihleri arasında tercihlerini yapmışlardı. Şimdi ise tercih işlemlerinin sonuçlarını beklemeye koyuldular.

Peki SBS Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak.

Bu yılki 2013 SBS tercih sonuçları 6 Ağustos 2013 tarihinde açıklanması bekleniyor.

6 AĞUSTOS 2013 SBS TERCİH SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ>>>
6 AĞUSTOS 2013 SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ>>>

(Linkler Sonuçlar Açıklandığında Aktif Olacak)

SBS Tercih Sonuçları 6 Ağustosta açıklanacak olması tüm öğrencileri de heyecanlandırmış durumda.

sbs tercihlerim tutmazsa ne olacak,tercihime hiç bir okul çıkmazsa ne olacak,tercihlerim tutmazsa ne olacak ortada mı kalıcam, 200 puanla hangi liseye giderim,250 puanla hangi liseler tutar,260 puanla hangi liseler tutar acaba,225 puanla hangi liseye giderim,210 puanla tercih yaptım hangi okul tutar, 270 puanla tercih yaptım hangi okul tutar acaba,280 puanla alan okullar hangidi,245 sbs puanı ile hangi okula girerim,265 sbs puanıyla hangi okula kayıt olurumsbs tercihlerim tutmazsa ne olacak, okul kayıt terihleri ne zaman,okula ne zaman kayıt yaptıracağım,okullara kayıtlar ne zaman son,kayıt tarihleri ne zaman son,ne zaman kadar kayıt yaptırabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting