Ukrayna Tercüme

Kurduğu üniversiteler, hastaneler ve daha birçok hizmeti ile tüm Dünyanın dikkatini çeken Ukrayna’da, bildiğiniz üzere Rusça ile benzerlik gösteren Ukraynaca dili konuşulmaktadır. Ukrayna’da bulunan şirketler, kurum ve kuruluşlarla yapacağınız görüşmeler, anlaşmalar ve iş ortaklıklarında ihtiyaç duyacağınız tercüme alanında, verdiğimiz hizmetlerle yanınızdayız.

Sözleşmeler, bankacılık hizmetleri, finans işleri, dokümanlar, ihaleler, raporlar, web siteleri ve daha birçok alanda, profesyonel Ukraynaca tercüme hizmeti veriyoruz. Kullanım kılavuzlarından, kitap, katalog ve makalelere kadar* her alanda Ukraynaca tercüme hizmetlerimiz ile yanınızda olan firmamız, uzman tercüman ekibimizden oluşuyor. Ayrıca firmamız Ukrayna’da rusça kursu düzenlemektedir.

Medikal, simültane, ticari ve teknik anlaşma ve sözleşmeler, işletme tecrübeleri, yeminli/noter tasdikli tercümeler, kanun ve yönetmelikler, ticari yazışmalar, sözlü tercüme ve refakat, web alanları, kanunlar, gelir-gider tabloları, kısaca, nerede ve neye ihtiyacınız olursa olsun, Ukraynaca tercümeye ihtiyaç duyduğunuz her yerden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine tercüme hizmeti veren firmamız, daha birçok dil ve alanda profesyonel olarak görev yapmaktadır. Siz de günlük ya da ticaret hayatınızda, Ukraynaca tercümeye ihtiyaç duyduğunuz her an, bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting