Work and Travel Amerika

 Work and travel programına bir diğer adıyla amerika’da çalış gez programına bir çok öğrenci katılmak istemiştir mutlaka. Hatta
çevremizden program hakkında konuşan ve gidenler dahi olmuştur. Nedense wat programına katılanlar tekrar katılmak istiyor.
Çünkü Türkiye’de yaşayamadığı ve yakalayamadığı ortamı Amerika’da buluyorlar. Gidenlerin en çok merak ettiği konulardan biri de
Amerika’da hangi işte çalışılır ve Work and Travel ile hangi eyalete gidilir.

Bir çok işte çalışabilirsiniz bir çok eyalete de gidebilirsiniz ama önemli olan ingilizcenize uygun bir işe gidip gitmeyeceğinizdir. Bu olay çok ama çok önemlidir. Bir çok Work and travel öğrencisi eyalet olarak Amerika’nın doğusunu seçer nedendir bilinmez. Belki de Türkiye’ye yakın olduğu içindir. Şaka elbette ama en çok tercih edilen eyaletler bu taraftadır. New York, New Jersey, Virginia, Maryland, Pennsylvania, Massachusetts, Maine, Ohio, California tercih edilen eyaletler arasındadır. Eyaletler hakkında bilgi almak için turkshwat.com sitesini inceleyebilirsiniz. http://www.turkishwat.com/eyaletler-ve-sehirler/ linki altından work and travel eyaletlerine bakabilirsiniz.

Ayrıca, dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da şirket seçimi. Work and Travel işini yapan bir çok wat acentesi var. Bunlar arasında westline, united towers ve eduyork en ünlüleridir diyebiliriz. Gitmeden evvel bu şirkerleri de araştırmanızda fayda vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting