Yeni Sistemde Test Çözerek Bir Adım Öne Geçme

Yeni bir sisteme hızla giriyoruz.4+4+4 sistemi ile ilk 4 yıl büyük bir önem kazanıyor. Başarılı olmak için 1. sınıftan itibaren çocuklarımız 2. sınıf 3. sınıf ve 4. sınıflarda test çözerek çok hızlı gelişen bu süreçte başarı arayacaklar. Çok küçük yaşlarda dershanelere gitmek yerini; bilgisayar çağında evden internet ortamında test çözmeye bırakacak. Bu seneden itibaren çocuklarımız evinden tüm test sorularını sitemizden test çözerek başarıya ulaşacak. Bu test çözme alışkanlığı çocuklarımızı bu yarışta öne taşıyacak. Bu amaçla kurulan sitemiz yüz binlerce çocuğumuza 1. sınıf 2.sınıf 3.sınıf 4. sınıfta matematikten başlayarak her alanda test çözme fırsatı veriyor. +4 ten itibaren de 5.sınıf 6 sınıf. 7. sınıf ve 8.sınıfta da bu test çözme alışkanlıklarını mükemmele ulaştıracak binlerce test çözme fırsatı sunuyor.

En çok zorlanılan test soruları matematik dersine aittir. Çocuklarımız ne kadar test  çözerse matematikte o kadar ilerler. Bu bilimsel bir gerçektir. Matematik test çözümleri ne kadar hızlı yapılırsa, başarıda fark o kadar artar. Bunu bildiğimiz için sitemizde tüm derslerin yanında matematik sorularına da öncelik verdik.

Test indir de matematik soruları sizleri bekliyor. 1.sınıftan başlayarak 2.3. 4. ve 5.sınıfın çok önemli konularına ait matematik testleri çözerek, sitemizde çocuklarımızla buluşuyor. Biz biliyoruz ki, ne kadar çok matematik testi çözersek o kadar yanlışlarımız azalır ve sonucunda doğru test çözülen matematik soruları matematiğe olan sevgiyi çoğaltır. Matematik çok sevilecek çok keyifli bir alandır ve diğer tüm derslerde başarılı olmayı sağlayacak anahtardır.

Amacımız başta matematik test çözümleri ve 1.sınıftan başlayan 2. sınıf 3. sınıf 4.sınıfların tüm dersleri ve 5. sınıf 6. sınıf 7. sınıf 8. sınıflar test çözme çalışmalarıyla, bu sevgiyi ortaya çıkarmak  ve çocuklarımızın 4+4+4  sisteminde en öne geçmelerini sağlamaktır.

Geleceği erken görenler başarıyı erken yakalar.

Kaynak: www.testindir.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting