Bilgisayar Ürünleri İle Teknolojiden Daha Fazla Yararlanın

Beko kalitesine güvenerek bilgisayar ürünleri alabilirsiniz. Özellikle masaüstü bilgisayar kullanıcıları, kullanmış oldukları modeli daha iyi şekilde, daha modern, teknoloji ile daha ilgili bir şekilde kullanmak için bilgisayar ürünleri araştırmasına giriyor. Kullandığınız model ile uyumlu olacak bilgisayar ürünleri alımınızı / alışverişinizi Beko kalitesine güvenerek yapabilirsiniz. Beko kalitesine güvenerek alacağınız bilgisayar ürünleri ya da bilgisayarlarda garanti veriliyor. Dizüstü veya masaüstü bilgisayar fark etmeksizin isteklerinizi en iyi şekilde karşılamak istiyorsanız Beko’yu ziyaret edin.

Bilgisayar Ürünleri Ve İsteklerinizin Karşılığı

Intel® Core™ i7 Islemci 3770 3.40GHZ 8MB (up to 3.90GHz). Kasa; Mini-ATX (300W) ve ağ bağdaştırıcı olarak da; 10 / 100 / 1000 Mb/s özelliği yer alıyor. Bu özelliklerin yanı sıra birde 8 USB 2.0 (2’si önde), PS2 x 2, VGA çıkışı x 1, mikrofon girişi x 1, Intel HD ekran kartı, dvd disk – dvd yazıcı, 1.3 Mp kamera, kulaklık çıkışı x 1, ses girişi x 1 gibi özelliklere sahip olan bilgisayarlara uyumlu olacak bilgisayar ürünleri ile teknolojiden yararlanırken daha fazla keyif alacaksınız. Daha çok eğleneceksiniz. Klavyeniz, hoparlörleriniz, Mouse veya monitör ile kasa seçiminizi Beko kalitesindeki bilgisayar ürünlerine göre yaparsanız rahat edersiniz. Bilgisayar ürünleri arasında bir seçim yapmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden Beko web sitesini ziyaret edin.

Beko web sitesi üzerinden edineceğiniz bilgiler doğrultusunda, bilgisayar ürünleri görsellerinden yola çıkarak seçiminizi en iyi şekilde, tamamen isteklerinizi karşılayacak biçimde yapabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için http://www.beko.com.tr/tuketici-elektronigi-bilgisayar-urunleri.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.