Evkur ürünleri ve ev aksesuarları

Evkur alışveriş merkezi, 1987 yılından bu yana başarı çıtasını yükselterek 68.000 ürün çeşidiyle tüketicilere hizmet veriyor. Evkur mağaza zincirlerinin çoğu İstanbul’da olup, geri kalan mağazaları da Türkiye’nin çeşitli illerindedir. Medyada da başarılı reklamları olan Evkur ürünlerini en çok elden taksit imkanıyla hizmet veren mağaza olarak akıllarda kalıyor.

Evkur ürünleri içinde bulunan çeşitleri cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri, halı, mobilya, tekstil ürünleri, kozmetik, iç giyim ve ev aksesuarları alanında bulunan yüzlerce ürün çeşidiyle tüketicisini karşılıyor. Ürünlerinde farklı marka ve kaliteleri bulmanız mümkündür. Örneğin; Evkur ev aksesuarları düşünüyorsunuz ve bütçenizde kısıtlı ise bunu asla dert etmeyin. Elden taksitle yani kredi kartınız olmasa da Evkur ev aksesuarlarından rahatça beğenip, uzun vadeli taksitle seçeneğiyle rahatça ödersiniz. Böylece istediğiniz Evkur ev aksesuarını almış hem de bütçenizi sıkmadan akıllı alışveriş yapmış olacaksınız.

Evkur ürünlerinden ihtiyaçlarını karşılamak istiyorsanız Evkur mağazalarının adresini öğrenerek, çok katlı yürüyen merdivenli mağazalarıyla keyifli alışveriş yaşamanızı öneriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.