İlerleyen Teknoloji Kendini Masa Üstü Bilgisayar İle Belli Ediyor

Evinizde veya iş yerinizde Masa üstü bilgisayar kullanabilirsiniz. Her türlü bilgisayar programını açabilecek kapasiteye sahip olan, güce sahip olan bir bilgisayar kullanmak istiyorsanız Beko’yu tercih edebilirsiniz. Beko, bilgisayar ve bilgisayar ürünleri alanında kendi markası ile değil, Grundig markası ile hizmet vermektedir. İsteklerinizi daha iyi şekilde karşılayabilmek ve sizi memnun etmek adına Grundig markasına ait olan masa üstü bilgisayar satışı yapıyor. Yalnızca masa üstü bilgisayar değil, ayrıca dizüstü modellerinde de Grundig kalitesi ile satış yapmaktadır.

Masa Üstü Bilgisayar Ve Özellikleri

İsteklerinizi her zaman en iyi şekilde karşılayacak olan masa üstü bilgisayar modellerinin teknik özelliklerinden bazıları; Intel® Core™ i7 Islemci 3770 3.40GHZ 8MB (up to 3.90GHz) bu işlemci modelinde, özelliğinde masa üstü bilgisayarlar arası değişkenlik olabilir. Kasa olarak; mini-ATX (300W) model vardır. Ayrıca ağ bağdaştırıcı olarak da; 10/100/1000 Mb/s özelliği masa üstü bilgisayar modellerinin daha iyi bir performans göstermektedir. Masa üstü bilgisayar modellerinin diğer özellikleri arasında; 8 USB 2.0 (2’si önde), PS2 x 2, VGA çıkışı x 1, Mikrofon Girişi x 1, Kulaklık Çıkışı x 1, Ses Girişi x 1 ve Multimedia Q Türkçe vardır. Q klavye ve optik USB Mouse özelliği vardır.

Evinizde ve iş yerinizde rahatlıkla teknolojiden yararlanarak işlemlerinizi sürdürmek istiyorsanız, projeleriniz üzerinde çalışmak istiyorsanız 2 yıl garantisi olan masa üstü bilgisayarlar hakkında  http://www.beko.com.tr/masa-ustu-bilgisayar-urunleri.html adresini ziyaret ederek bilgiler edinebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.