Lcd Ekran İlerleyen Teknolojiyi Sevdirdi

Yıllardır kullanılan tüplü televizyonların yerini artık lcd ekranlara bırakması ile birlikte herkes bu tip televizyonlara sahip olmak istiyor. İlerleyen teknoloji ile birlikte bu tip bir televizyona sahip olmak isteyenlerin sayısı oldukça arttı. Uygun lcd tv fiyatları sayesinde de böyle bir istekte bulunan kişilerin arzuları yerine geldi. Lcd tv modelleri ilk çıktığı dönemlerde bir hayli pahalıydı. Yıllar içinde lcd modellerde bir artık söz konusu oldu, teknoloji her geçen gün biraz daha ilerledi ve bununla beraber yeni televizyon modelleri çıktığı için artık lcd ekran televizyonlar uygun fiyatlara sahip. Lcd ekranlı televizyonlardan birine sahip olmak istiyorsanız Beko mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Lcd Tv Fiyatları Artık Çok Hesaplı

Beko lcd tv modellerinin birbiri ile benzer özellikleri; 1 scart girişi, 1 av girişi, s – vhs girişi, stereo kulaklık çıkışı, spdıf çıkışı, 4 hdmı girişi, komponet girişi, elektronik hdcp desteği, ats kanal arama, 100 kanal kaydetme hafızası, bir önceki kanala geçme tuşu (sawp) lcd tv özelliklerinin en sevilen yanlarındandır. Bunlarla birlikte programlanabilir açılma ve kapanma zamanlayıcısı, çocuk kilidi, kanal isimlendirme, teletext, 1000 teletext sayfa sayısı, usb pvr, zoom gibi özellikler de bu televizyon modelinin beğenilmesini sağlıyor.  Dijital 3d combfilter, vision art, dijital renk geçişi geliştirme, dijital parlaklık geçişi geliştirme, resim gürültüsü azaltma ve hareket dengeleme ile Letterbox – Panorama – Subtitle – Auto resim formatları özelliği de lcd ekranlı televizyonlarda daha doğal bir görünüm, daha canlı renkler ve pürüzsüz bir izlenimin olmasını sağlıyor.

İsteklerinizi karşılayabilecek ekran boyutu, özellikler ve diğer birçok husus hakkında detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız http://www.beko.com.tr/lcd-televizyonlar-lcd-tv.html adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden tv fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting