Lcd Olan Mekanlarda Modern Bir Esinti Oluyor

Evinizde kullandığınız televizyon modelinin canlı görüntüler sunmasını istiyorsanız, lcd tv kullanabilirsiniz. İsteklerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan özelliklere sahip bir televizyon kullanmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin ve Beko kalitesine güvenin. Beko kalitesine güvenerek, isteklerinizi en iyi hali ile karşılayabilirsiniz. Lcd tv modelleri arasında bulunan estetik görünümlü televizyonlar, bulunduğu ortam neresi olursa olsun, nasıl bir ortam olursa olsun orayı güzelleştiriyor. O ortama teknolojinin geldiği, uğradığı ve orada kaldığı izlemini veriyor. Bunun yanı sıra ince ekranlı olması ile az yer kaplıyor ve estetik görünüyor. Hoş bir görünüme sahip olan lcd televizyonlar kullanarak evinize bambaşka bir hava katabilirsiniz. 

Lcd Televizyon Özellikleri Farkıyla Canlı Görüntüler

Lcd televizyonların genel ve teknik özelliklerinden bazıları; Ön kayıtlı resim modları, 5. bant grafik ekolayzer, stereo ses sitemi, srs trusurround ve uzaysal ses efekti vardır. Bu özellikler sayesinde en doğal ses ile filmlerinizi izleyecek ve lcd ekran özelliği ile doğal bir görünüme sahip olan televizyon kullanmanın vermiş olduğu ayrıcalıklı his sizi mutlu edecektir. Beko kalitesine güvenerek alacağınız lcd televizyonların diğer özelliklerinden bazıları da şu şekildedir; 1 scart girişi, 1 av girişi, s – vhs girişi, stereo kulaklık çıkışı, spdıf çıkışı, 4 hdmı girişi, komponet girişi, elektronik hdcp desteği, ats kanal arama, 100 kanal kaydetme hafızası lcd televizyonların özelliklerindendir. Bunlarla birlikte programlanabilir açılma ve kapanma zamanlayıcısı, çocuk kilidi, kanal isimlendirme, dijital renk geçişi geliştirme, dijital parlaklık geçişi geliştirme, resim gürültüsü azaltma ve hareket dengeleme ile Letterbox – Panorama – Subtitle – Auto resim formatları vardır.

En doğal görünüm, en canlı renkler, en kusursuz seslere sahip olan lcd tv modelelri hakkında bilgi edinmek için http://www.beko.com.tr/lcd-televizyonlar-lcd-tv.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.