Lcd Televizyon Fiyatları Fırsat Ürünü Avantajı İle İndirimde

Evinizde ya da iş yerinizde daha teknolojik, daha modern, çağı takip eden bir televizyon kullanmak istiyorsanız lcd televizyon bunun için en uygunudur. Lcd televizyon fiyatları da bu modelde olan televizyonlara sahip olmanızı kolaylaştırmaktadır. İsteklerinizi karşılayabileceğiniz hoş bir televizyonunuzun olmasını istiyorsanız, isteklerinizi karşılayabileceğiniz hoş bir televizyonda filmler izlemek istiyorsanız Beko bunun için en uygunu olacaktır. Estetik görünümlü Beko televizyonlar ile evinize ve kullandığınız diğer mekanlara modernliğin esintisi gelecektir. Lcd televizyon fiyatları  evinizde bu modern esintinin oluşmasını kolaylaştıracak, indirimli ve kampanyalı fiyatlara sahiptir

Lcd Televizyon İle Mekanlarda Modern Bir Esinti Oluyor

Lcd televizyon modellerinin özellikleri arasında sizleri memnun edecek olan birçok husus bulunuyor. Bu hususlar arasında yani genel ve teknik özellikler arasında; 1 scart girişi, 1 av girişi, s – vhs girişi, stereo kulaklık çıkışı, spdıf çıkışı, 4 hdmı girişi, komponet girişi vardır. Elektronik hdcp desteği, ats kanal arama, 100 kanal kaydetme hafızası, bir önceki kanala geçme tuşu (sawp), programlanabilir açılma ve kapanma zamanlayıcısı, çocuk kilidi, kanal isimlendirme, teletext, 1000 teletext sayfa sayısı, usb pvr, zoom özellikleri vardır. Birde dijital 3d combfilter özelliğ olan lcd televizyon modelleri sayesinde doğal renk görüntüsünü seveceksiniz.

Ön kayıtlı resim modları olan ses sitemi stereo, srs trusurround ve uzaysal ses efekti olan 5. bant grafik ekolayzer özellikleri de Beko lcd tv modellerini diğerlerinden farklı tutuyor. Modeller hakkında daha detaylı bilgi için http://www.beko.com.tr/lcd-televizyonlar-lcd-tv.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

1 yorum

  1. Televizyon Fiyatları dedi ki:

    İndirimler ne zamana kadar sürüyor?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.