Meyve Sıkacakları İle Kış Mevsiminde Vitamin Depolayacaksınız

Evinizde her türlü katı meyveyi sıkarak sularını içmek, çocuklarınıza içirmek ve güne zinde başlamak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin Beko markalı meyve sıkacakları alın. Beko kalitesine güvenerek alacağınız meyve sıkacakları ile lezzetli içimlikler hazırlayabilirsiniz. Lezzetli içimlikler hazırlayarak yiyeceklerinizin yanında vitamin deposu olan meyve sularını içebilirsiniz. Katı ya da diğer meyve sıkacağı modelleri hakkında merak ettikleriniz var ise merakınızı en iyi şekilde karşılayabilmeniz için Beko web sitesini ziyaret edin. Beko web sitesini ziyaret ederek ürünün fiyatını ve diğer alternatif meyve sıkacaklarının da neler olduğuna dair bilgiler edinebilirsiniz. 

Meyve Sıkacakları Ve Taze Vitamin Dolu Meyve Suları

Beko meyve sıkacakları modellerinin genel ve teknik özelliklerinden bazıları şunlardır; 1 – 2 – 3 olmak üzere farklı hız ayarı, renk çeşitliliği (beyaz, gri, siyah vs.), 800 W güç, 2 lt posa haznesi, 1, 5 – 2 lt kapasiteli meyve suyu sürahisi, kablo sarma özelliği, güvenlik kilidi vardır. Ürünün geniş besleme ağzı vardır. Bu özelliği sayesinde yani geniş besleme ağzı sayesinde greyfurt, elma, portakal, armut, nar gibi meyveleri bütün olarak atabilirsiniz. Meyve sıkacakları modellerinin altında kaymayı önleyecek olan ayaklar vardır. Bu ayaklar ile meyvelerinizi sıkarken üründe kayma olmayacaktır. Evinizde ya da iş yerinizde taze taze meyveler sıkarak, sularını içmek istiyorsanız meyve sıkacağı kullanın.

Kullanacağınız meyve sıkacakları ile artık kış mevsiminde vitamin eksikliğinden dolayı hastalanmaya son vereceksiniz. İsteklerinizi karşılayacak olana ürün hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız http://www.beko.com.tr/meyve-sikacaklari-fiyatlari.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.