Teknosa Turuncu Kart Avantajları

Türkiye’nin öncü teknoloji firması Teknosa mağazalarında alışveriş yapanlar mutlaka Turuncu Kart sahibi olmalılar.

Teknosa Turuncu Kart ne gibi avantaj sağlar?

Turuncu Kart sahipleri indirim ve kampanyalardan anında haberdar olabileceği gibi karta özel indirimler, kampanyalar ve birçok sürpriz hediyelerden de yararlanıyor.

Teknosa Turuncu Kart yenilendi

Cazip avantajlar sunan Teknosa Kart ile Teknosa mağazalarından ve çağrı merkezinden yapılan alışverişlerde puan toplanıyor. Biriken puanlar hediye çeklerine, hediye çekleri de teknolojiye dönüşüyor. Tasarımı ve sunduğu avantajlarla yeni Teknosa Turuncu Kart’la avantajlı alışverişin tadını çıkarın.

Teknosa ile “Turuncu puanlar” birikiyor.

Teknosa Turuncu Kart’la Türkiye’nin 72 ilinde bulunan 270 Teknosa mağazasından ve 444 55 99 numaralı çağrı merkezi üzerinden yapılan her 1 TL’lik alışveriş için 1 Turuncu Puan kazanılıyor. Biriken puanlar 500 ve üzerine ulaştığında ise puanlar karşılığı hediye çeki veriliyor.

Teknosa Turuncu Kart sürprizleri

Teknosa Turuncu Kart sahipleri, herkesten önce karta özel sunulan indirim ve birçok avantajdan, kampanya ve indirimlerden haberdar oluyor. Teknosa Turuncu Kart sahipleri doğum günü gibi özel günlerinde de Teknosa’nın sunduğu özel hediyeler ve indirimlerden yararlanıyor. Tüm Turuncu Kart sahipleri yine yıl boyunca sürecek özel çekilişlerle tatilden otomobile kadar birçok hediyeyi kazanma şansı bulacak.

Teknosa Turuncu Kart sahipleri teknosa.com/teknopuan adresinden puanlarını takip edebiliyor. Teknosa Turuncu Kart’la yapılan alışverişlerle kazanılan hediye çeklerini 444 55 99 numaralı Teknosa Çağrı Merkezi’ni arayarak öğrenebiliyor.

Teknosa Turuncu Karta cep telefonu desteği

Tüketiciler Teknosa’dan yapacağı alışverişlerde kartları yanında olmasa bile sisteme kayıtlı olan cep telefonu numarasını vererek avantajlardan faydalanabilecek. Tek yapmanız gereken çağrı merkezi yetkilisine cep telefonu numaranızı söylemek….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting