En iyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Posted on

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte multimedya kullanımı da arttığından dolayı fotoğraf düzenleme uygulamaları oldukça önemli hale gelmiştir. Fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında en çok tercih edilenleri sizler için derledik.

Fotor fotor-05-535x535

AndroidİOS ve Windowsphone platformlarının tamamında aktif olarak kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Üç platformda da bulunması daha fazla kullanıcıya ulaşması açısından oldukça avantaj sağlamaktadır. Uygulamanın ücretsiz olarak mağazalardan yerini alması onu en çok kullanılanlar arasında ilk sıralara taşıyan diğer nedenler arasındadır. Uygulama içerisinde bulunan çeşitli filtreler yardımıyla fotoğraflarınıza kolayca efektler uygulayabilir, oldukça farklı çalışmalarla benzersiz fotoğraflar elde edebilirsiniz. Ayrıca kesme, döndürme ve kırpma gibi kolaylıklar sunan özellikleri onun kullanışlılığını ortaya koyuyor.

Photo Wonderphoto-wonder

Çinli geliştirici bir firma tarafından sunulan uygulama en başarılı fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer alıyor. Henüz Windowsphone platformunda yer alamayan uygulamayı Android ve İOS platformlarında indirmek mümkün. Sunduğu zengin içerikler sayesinde oldukça başarılı ve kullanışlı yapısıyla dikkat çekerken, uygulamayı kullananların sayısı da oldukça fazla.

Pixlr O Matic Pixlr O Matic

Köklü bir firmanın yazılımı olarak karşımıza çıkan uygulama sunduğu tüm imkanlardan ücretsiz faydalanılabilen özellikleriyle dikkat çekiyor. Android ve İOS platformları için indirmeye sunulan uygulama yoğun bir indirme oranıyla çalışmaya devam ediyor. Menülerin kolay bulunabilir olması ve kullanıcıların yapmak istedikleri düzenlemelerde farklı seçenekler sunuyor olması popüler uygulamalar arasına girmesindeki nedenler arasında sayılabilir.

Retricaretrica

Retrica canlı fotoğraf çekimi anında efektler uygulamasıyla karşımıza çıkan bir uygulamadır. Bu uygulamanın fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yerini almasının nedeni ise, herhangi bir uygulama ile uğraşmak istemeyenler fotoğraf çekerken istedikleri efektleri seçerek hızlıca fotoğraflara ulaşabiliyor olmasıdır.

Adobe Photoshop Touch Adobe Photoshop Touch

İOS platformunda İphone cihaz kullanıcıları tarafından yoğun ilgiyle karşılanan uygulama, bilindiği üzere bilgisayar programı olan Photoshop’un mobil versiyonu diyebileceğimiz özelliklerdedir. Gelişmiş düzenleme özellikleri sayesinde alışılagelmişin dışına çıkmak isteyenlerin vazgeçemeyecekleri uygulamalar arasında yer alıyor. Sunduğunu çok gelişmiş seçenekler arasında istediğiniz fotoğraflara ulaşmanız mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir