Erkek Dedikodusu Kitabı

Posted on

French Oje takma adı ile blogger T.B tarafından yazılan kitap D&R en çok satan kitaplar listesine girmeyi başardı. Bloggerler sayfalarında erkeklerle ilgili farklı görüş, bilgi ve önerilerini paylaşarak dikkatleri üzerlerine çekmeyi başardılar. İkili ilk kitapları Erkek Dedikodusunu French Oje takma adı ile yayınladılar. Liseden beri hiç ayrılmayan muhteşem ikili French Oje ve T.B., birlikte yazdıkları kitapla okuyucuların kalbinde yer etti. Televizyon, gazetelerde verdikleri röportajlarla okurlarına kendilerini tanıttılar. “Sex & The City” tarzındaki romanın akıcı anlatımı akıcı ve detaylı tasvirleri okuyucuların beğenisini kazandı.

Erkek Dedikodusu Kitabı Arka Kapak

Kitabın karakterleri Derin ve Pera, birbirini tanımayan, bir arkadaşlarının düğününde “bekârlar masası”nda tanışan iki genç kızdır. Derin ve Pera’nın sırlarını, güldüklerini, ağladıklarını okurken çok eğleneceksiniz. Her türlü dedikodunun döndüğü bu masada bakalım neler anlatılacak?
French Oje hiç sektirmeden, yıllarca okuyucularına ” erkekler ölsün” deyip durdu. T.B., yıllarca nişanlısından kendisine “o beni prenses peri sannıyooo” şarkısını gönderdi durdu. Bütün kızların kendi aralarında konuştukları erkek dedikodularını kitapta topladılar. Twitter’da da @french_oje ve @tugce_tb nickleriyle tanınan ikili, kendilerini yılların blogger’ı olarak tanımlıyorlar. Okuyucuları 10 yıllık ilişkisinden ayrılan T.B ve yalnızlar prensesi French Oje’yi de dinlemeyi çok seviyor.

Yazar:French Oje
Yazar:T. B.

Sayfa Sayısı: 327
Dili: Türkçe
Yayınevi: Okuyan Us Yayınları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir