Etekleri Nasıl Kombin Etmeliyiz?

Posted on

Bayanların en çok sevdiği bir parçadan bahsetmek istiyorum. Tabi ki etekler! Etekler kadınların vazgeçilmezidir. Kısa ve uzun olmak üzere ikiye ayrılır. Peki, etekler nasıl kombin edilir?

İlk öncelikle eteklerle kombin yaparken önce kendi vücut şeklimizi belirlemeliyiz.  Her sene yeni etek modelleri çıkmaktadır. Bunları bir bayan olarak giymek istemeniz çok normaldir. Ancak her etek modelinin üzerinize tam yakışması mümkün değildir. Bir örnek vermek gerekirse bacakları kalın olan bayanlarımızın mini etek giymelerini kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Eğer sizinde bacaklarınız kalınsa mini etek yerine dökümlü etek giymeyi tercih edebilirsiniz. Böylece hem güzel bir görüntü verecek hem de vücudunuzu tanımış olacaksınız. Unutmamız gereken bir nokta var ki etek kombini yaparken her zaman vücudumuzun kötü yanlarını değil de iyi yanlarını ortaya çıkarmaktır.

etek-kombin

Size bir püf nokta vermek istiyorum. Etek renginizi seçerken şu kuralı asla unutmamalıyız. Koyu renkler her zaman zayıf gösterir. Açık renkler ise aksine bayanlarımızı kilolu gösterir. Eğer sizde etek seçiminizde bu kurallara uyarsanız mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

etek-kombin-2 etek-kombin-3 etek-kombin-4 etek-kombin-5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir