Facebook Sayfa İsmi Değiştirme

Posted on

İnternet üzerinden para kazanılır mı soruları yıllardan beri tartışma konusu. Evet kazanılıyor. Net bir dille söyleyebilirim ki kazanacak insan kazanır! Mesela Facebook’dan bile çok basit şekilde para kazanabilirsiniz. Tabi pazarlama stratejisini iyi belirlerseniz milyar dolarlar bile kazanabilirsiniz. Konumuz Facebook Sayfası isim değiştirme ancak konu ile ilgili olduğu için sizlere biraz nasıl kazanabileceğinize dair ipuçları vermek istiyorum.

Facebook gibi dünyanın bir numaralı şirketinden sizde para kazanabilirsiniz. Bir sayfa açarak bunu başarabilirsiniz. Evet dostlar yanlış duymadınız çok basit bir işlem. Yapacağınız tek bir şey ise Facebook adını doğru almanız. Aksi halde bir kere aldığınız Facebook Sayfasını değiştiremiyorsunuz. Değiştirme şansınız var ama bizim şuan yazdığımız yazıda ki gibi işlemler yapmanız gerekecek.

Facebook’ta Nasıl Para Kazanırım?

İki hedefiniz olacak. Birincisi Facebook sayfa isminiz ikincisi ise ne tür paylaşımlar yapacaksınız. Yabancı sayfalara baktığınızda ne tür paylaşımların beğenileri yüksek ve ne gibi paylaşımlar yapılıyor biraz esinlenebilirsiniz buralardan. Benim sizlere önerebileceğim doğa ve deniz altında ki bitkilerin ve hayvanların resimleri. Türkiye’de böyle sayfalar mevcut ama sizde bu yöntemle açıp sayfanızı büyütebilirsiniz.

Sayfamızı büyüttük ve sıra geldi para kazanma işine. İşlem yine basit. Sayfanız çok büyük. 200 beğeni ve 200K beğeniye ulaştınız hemen sizinle iletişime geçenler olacaktır. Burada saatlik olarak linkini yayınladığınız kişiden 50 lira gibi cüzi bir miktar kazanabilirsiniz.

Facebook Sayfası İsim Değiştirme

İşte konumuzun aslı burada. O kadar emek verdik vs ettik beğeniler arttı. Ama isim konusunda takıldınız. Facebook ismini bir kere alanlar bir daha değiştiremiyor malesef. Tabi bu bizim ülkemizde geçerli. Facebook bildiğiniz gibi sayfa ismini değiştirme hakkı olarak 200+ beğeni sınırı koymuş. Eğer beğenileriniz 200’ü geçti ise facebook sayfa ismi değiştirme malesef olmuyor.

Bu işlemleri para ile yapan bazı kurnaz arkadaşlarımız var. Ama ben sizlere güzel bir yöntem önereceğim dostlar. Sizde güzel bir sayfa aldığınızı düşündünüz ve hemen 200 beğeni çektiniz yada beğenileriniz biranda arttı. Ama o da ne sayfa isminiz hoşunuza gitmedi yada bir harf yanlış yazdınız. Yapacak tek bir işlem var, o da burayı okumanız 🙂

facebook-sayfa-adı-değiştirme

Küçük bir not: Facebook sayfa satın alımı yaparken güvenilir olduğuna bakın kişinin. Birde sayfalarınızı çaldırmamanız için şifrelerinizde ^+%%+^%+ karakterleri bulundurun. 

Sosyal mesajımızı verdik sıra geldi Facebook Sayfa İsmini Değiştirme işlemine ;

 • Chrome İnternet tarayıcısına giriyoruz. Ardından CTRL + H yapıyoruz.
 • Sonra ise Ayarlar sekmesi var sol tarafta oraya giriyoruz.
 • Sekmelerde Gelişmiş Ayarlar var hemen oraya giriş yapıyoruz.
 • Gelişmiş Ayarları Göster yazını görüyoruz hemen tıklıyoruz. Proxy Ayarlarını Değiştir butonu var ona da bir tık yapıyoruz.
 • Yerel Ağ Ayarları butonuna da tık yapıyoruz. Gelen kutucukta Proxy Sunucusu yazısının altında ki kutucuğu etkinleştirmemiz gerekiyor. Birinci kutucuğa 195.229.69.170 yazın ikinci kutucuğa ise 80 yazıyoruz. Buraya kadar her şey süper.
 • Daha sonra Facebook sayfanıza giriş yapıyorsunuz. Sayfa bilgilerini güncelle -> Sayfa adı çevirilerine -> Sayfa isminizi yazıp sonuna ッ koymanız gerekiyor. Ardından ise kategoriyi yerel işletimler -> kulüpler yapıyoruz.
 • Sekmenin en altında Türkçe yazısı var oraya tıklıyoruz. Çıkan yerin sağ en altında Japonca dili var hemen onu seçiyoruz. Adres’e gelip orada en üsttekine Antalya , ortadakine Antalya Turkey yazıp etiketleyin , alttakine 00000 yazın.

Sayfa İsmimiz Değişti ama ッ İşareti Nasıl Kaldıracağız?

Sayfa dilini Türkçe yapıp adrese geliyoruz. Üç kutuya yazdıklarını kaldır deyip kaydediyoruz.

 • Adres’e tekar giriyoruz ve ” Açık adresin şu anda eksik. İnsanlar hala yer bildiriminde bulunabilir ancak işletmeni bulabilmeleri için açık adresini eklemen iyi bir fikirdir. Dilersen Sayfanda yer bildirimlerini kapatmak için bu Yeri kaldırabilirsin. ” yazısı karşımıza çıkıyor. Oradan Bu Yeri Kaldırabilirsin linkine tıklayoruz.
 • Sayfa dilini tekrar Japoncaya getirip sayfa çevirilerine giriyoruz.
 • En alttan 2. ye Sayfa ismini yazıyoruz ama gülücük koymayıp kaydediyoruz.
 • Alttan tekrar dil ayarlarına gelip dili English (US) yapıyoruz.
 • Adres’e tekrar gelip üstteki kutuya İstanbul – Ortadakine ise İstanbul Turkey yazıp etiketle – alttakine 00000 yazıyoruz.

İşlemimiz bu kadar. Çok fazla anlatım var ancak facebook sayfanızı bu şekilde değiştirebilirsiniz.

facebook sayfa ismi değiştirme,facebook büyük sayfaların ismini değiştirmek 2014,sayfa ismi değiştirme,sayfa adı değiştirme,facebook sayfandan gülücük kaldırma,facebook sayfa ismi değiştirme,facebook sayfa ismi değiştirme proxy
facebook sayfa adi değişme

5 thoughts on “Facebook Sayfa İsmi Değiştirme

 1. İşe yaramadı değişmiyor hacı. Biyerlerde bi eksiklik var yada son adımlarda facebook uyarı verdi değiştiremezsin falan yazıyor.
  yine de sağol ama işe yaramadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir