Ferah Bir Ev İçin Dekorasyon Önerileri

Posted on

Bu sabah gözlerimi uçsuz bucaksız mavilikte duvarları, rüzgâr estikçe usul usul duvarlara dolanan bembeyaz perdeleri rengârenk çiçekler ile süslenmiş bir cennette uyandım adeta… Kim bu duygularla güne başlamak istemez ki? Ev dekorasyonu zamanla fark edilen ve önem arz eden mucizevi yaşam katkılarından. Zor değil sıradan püf noktaları ile ferah bir eve sahip olabilirsiniz. İşte sizlere hayatınızın büyük bölümünü geçirmek isteyeceğiniz

Ferah Bir Ev İçin Dekorasyon Önerileri;

Evinizde ki belirgin duvarları farklı renklere boyayın. Günümüzde birçok boya markası kişisel kullanıma uygun ve maliyeti düşük şekilde satışa sunuluyor. Evinizin girişinde ki duvarı, salonunuzun en göz alıcı duvarını, çocuk odasını, yatak odanızın duvarını istediğiniz renge boyayın. Göreceksiniz ki renk ne kadar farklı olursa olsun evinize hayat getirecektir.  Hatta boyama hevesinizi sadece duvarlarla sınırlamayın, eski dolaplarınızı, kitaplıklarınızı ahşap sehpalarınızı boyayın.

2013-Salon-Dekorasyon-Modelleri-3

Duvarlarınızda ki renk yansıması mekânlarınızın daha geniş ve ferah gösterecektir. Işık alanı dar olan odalarınıza şık şekilli aynalar yerleştirin. Uygun fiyatlara ayna takımları alabilirsiniz. Doğru kullanılan ışıklandırma, duvarlarınıza yerleştirdiğiniz aynalar ile bütünleştiği zaman odanızda daha ferah bir görünüm yaratacaktır. Fazla eşyalarınızdan vazgeçin, onları dekorasyon taktikleri ile farklı kombinasyonlarda kullanabilirsiniz. Ufak değişikliklerle evinizde daha fazla ve kullanışı kolay alanlar yaratabilirsiniz. Örneğin yuvarlak masalarınızı duvara sıfır hale getirerek kullanmanız hem size alan yaratacak hem de kullanışlı olacaktır. Kullanışlı mobilyalar seçin. Mobilyalarınızın rahatlığı ve katlanabilir açılabilir olması mekânınızda ciddi ferahlık sağlayacaktır. Oturma takımınıza renklendirdiğiniz duvarlarınız ile aynı renkte yastıklar yerleştirirseniz, zevkli çay saatleri sizi bekleyecektir. Ferah evlerinizde keyifli saatler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir