Galaxy Note 4 Avea ile 17 Ekim’de Satışta

Posted on

Teknoloji dünyasının büyük merakla beklediği Galaxy Note 4 sonunda satışa çıkıyor. Mobil şirketlerin yaptıkları kampanyalar ile daha uygun fiyatlara alınan akıllı telefon ve tablet füryası devam ediyor. Avea ortaklığı ile Galaxy Note 4’ü 17 ekimden itibaren bayilerden alabileceksiniz. Bilindiği gibi büyük merakla bekleniyordu Galaxy Note 4. Çıkardığı akıllı telefonlar, tabletler ve tablet telefon ikilisi gibi yenileyici teknolojik aletleri sayesinde Samsung, dünya çapında bir üne sahip oldu. Apple ve Samsung’un bu piyasada yarıştığını karşılaştırırsak Samsung’un açık ara önde olduğunu söyleyebiliriz.

Galaxy Note 4’ün 17 ekimde satışa çıkması bekleyenler içinde büyük bir süpriz oldu. Daha geç bekleniyordu ancak 17 ekim tarihi açıklanmış oldu. Avea ile birlikte satışa çıkacak olan Galaxy Note 4, 17 ekimde sahip olabilirsiniz.

galaxy-note-4-avea

Peki Galaxy Note 4 Avea Fiyatı Ne Kadar ?

Galaxy Note 4’ü Avea’dan alanlar 2299 TL ile sahip olabilecekler. 2299 TL tabi ki peşin para verenler sahip olacak. Ayrıca taahhüt ederekte Galaxy Note 4’e sahip olmak mümkün. 24 ay yada 36 ay taahhüt yaparak satın alacağınız Note 4, ek olarak 45 TL ödeyerek farklı ödeme seçenekleri de bulunuyor.

Galaxy Note 4 Özellikleri

5.7 inç ekrana sahip olan Note 4, Quad HD Super AMOLED ekranı ile de göz dolduruyor. 3 GB RAM’e sahip olarakta gelecek olan cihaz, 32 GB dahili depolama kapasitesi bulunuyor. 64 GB’ye kadar destekli microSD kart yuvası ve 16 megapiksel arka kamera yine Note 4’ün vazgeçilmezleri olmuş durumda. 3.7 megapiksel ön kameraya sahip Samsung Galaxy Note 4’ün ultra enerji tutum modu, yüzde 10 seviyesinde batarya kaldığında telefonu 24 saat daha kullanma imkanı sağlamakta.

Buna göre Avea ile daha bir çok akıllı telefon modellerine sahip olabilirsiniz.

One thought on “Galaxy Note 4 Avea ile 17 Ekim’de Satışta

  1. Galaxy note 2 kullanıyorum çok memnunum note 4 piyasaya sunulduğunda alıcağım avea olursa aveden alırım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir