Amana Servis – 444 1 494

Beyaz eşyalar bizlerin hayatları içerisinde farklı yerleri olan ürünlerdir. Çünkü bu eşyalar sayesinde bizlerin hayatında bazı farklılıklar ortaya çıkmaktadır. Bu farklılıklar olumsuz açıdan değil tam tersine olumlu yönden bizlere yararları vardır. Amana beyaz eşyalarının yerleri sizlerin yanında asla doldurulamaz özelliğe sahiptir. Aldığınız her beyaz eşyada memnun kaldığınız bu marka yıllardır sizlere başarılı ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Çünkü bu marka sizlerin hizmetine sunduğu beyaz eşyalarda teknolojiyi üst düzey olarak kullanmaktadır. Bu da sizlerin doğal olarak bu ürünlere ilgi göstermenize sebep olmaktadır. Teknolojinin ve kalitenin birleştiği ürün sizlere çok büyük şeyler katmaktadır.

Amana Servis Kalitesi

Ama söz konusu beyaz eşya olunca bozulma durumu da ortaya çıkmaktadır. Amana marka beyaz eşyalarınız bozulduğu zamdan sizler de yetkili servislerden yeterli hizmeti alamadığınızı düşünmektesiniz. İşte biz bu esnada amana beyaz eşya özel servis olarak size en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Amana Servis Merkezi

Ürününüzün gösterdiği sorunu en kısa sürede tespit edip uygulamamızı da ona göre yapmaktayız. Bu noktada sizlere düşen şey 444 1 494 çağrı merkezimizden bizlere ulaşmaktır. Amana beyaz eşya özel servisi olarak sorun çıkaran ürününüzde ki sorunu tespit edip ona göre bir uygulama yapmaktayız. Ayrıca beyaz eşyanızda değiştirdiğimiz yedek parçalarda da sizlere 1 yıl garanti imkanı da sunmaktayız. Yeter ki sizler özel servisimizi tercih ediniz.

Site : http://www.amana-servis.org/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting