Arçelik Servis – Alt Yapısı

Teknolojik alt yapısı, ürünlerinde sunduğu kalite ve satış sonrası kusursuz teknik desteği ile Arçelik uzun yıllar boyunca kullanıcılarının yanında yer aldı. Özel Arçelik Yetkili Servisleri siz kullanıcılarının her türlü ihtiyacına en iyi çözümleri sunabilmek amacıyla hizmetinizde.

Arçelik Servis

Siz Arçelik kullanıcılarına ulaşabilmek, en iyi servis ve hizmet olanaklarını sizlere ulaştırmak için biz de tüm alt yapı ve imkanlarımız ile servis ağımızı genişletiyoruz. Özel Arçelik Servislerimiz bu farkındalık ile sizlerin yanında ve müşterilerimize en iyi hizmet sağlayabilmektedir. Ürünlerinizdeki mevcut olan ya da olabilecek her türlü sorunda yetişmiş, kendi alanındaki tecrübeli personelimiz en iyi hizmeti sizlere ulaştırmak için her zaman hazır durumda sizlerden gelen talepler için beklemektedirler.

Arçelik Servisleri

Türkiyenin her köşesinde olduğu gibi geniş servis ağı ile müşterilerimize tedarik ettiğimiz tüm yedek parçalarda 1 yıl garanti verilmekte ve müşterilerimizin yedek parça ile olabilecek sorunlarınızı tamamen sıfıra indirmekteyiz. Ayrıca dileyen müşterilerimiz 7/24 sizlere hizmet veren çağrı merkezimiz de her türlü sorununuza yardımcı olabilmektedir. Sizlere en iyi hizmeti sağlamayı amaç edindiğimiz teknik servislerimizle her zaman yanınızada olacağız. Tüm kullanıcılarımızı en iyi teknik servis hizmetleri için Özel Arçelik Yetkili Servislerimize bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.