Ataşehir Bosch Servisi ve Arçelik Servisi

Beyaz eşya kullanıcılarının en çok şikâyet ettikleri konulardan biri servis hizmetlerindeki gecikmelerdir. Oysa buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar artık günlük yaşamımızın ayrılmaz parçalarıdır ve bütün işlerimizi bu ürünlerle yaparız. Bu eşyalarda arıza meydana geldiğinde evlerimizde işlerimizi yapacak başka alternatifimiz yoktur. Bu nedenle de arıza durumunda en hızlı şekilde servis hizmetinin verilmesi gerekir. Bosch beyaz eşya kullanıcıları bu konuda oldukça rahatlar. Ülkenin dört bir yanına yayılmış olan servis ağı ile tüm arızalar en kısa sürede tamir edilmektedir.

Ataşehir bosch servisi de çok büyük bir bölgede, bosch ürünleriyle ilgili her türlü sorunda, en kısa sürede müşterilerinin yanında olmaktadır. Aynı anda çok sayıda arıza noktasına gidebilecek sayıda servis aracımız ve eğitimli, deneyimli servis elemanlarımız vardır. 7/24 faaliyette olan çağrı merkezimizle bize günün her saati ulaşabilir ve arıza kaydı yaptırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz size yardımcı olacak ve yönlendirecektir. Size randevu verilecek ve randevu saatinde servis ekibimiz verdiğiniz adreste olacaktır.

Eğitimli personelimiz her türlü arızanın tamirini yapabilir. Ancak gerekli hallerde cihazınız sizden alınacak ve atölyemizde tamiri yapılacaktır. Tüm işlemler için ve kullanılan yedek parçalar için firmamızın bir yıllık garantisi de verilmektedir. Kullandığımız yedek parçalar ise kesinlikle orijinaldir. Firmamız bosch ürünlerinin yanı sıra arçelik beyaz eşyaların da bakım ve tamirini yapmakta ve hızlı, kaliteli, güvenli servis hizmeti anlayışını arçelik ürünleri için de sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti ataşehir arçelik servisi olarak firmamızın öncelikli hedefidir. Bu kaliteli ve hızlı servis hizmetimiz aynı zamanda en uygun fiyatlarla verilmektedir.

Servis hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgileri arçelik servisi internet sitemizde bulabilirsiniz. Gerek bosch beyaz eşyalar gerekse arçelik beyaz eşyalar teknolojinin son yeniliklerinden faydalanılarak üretiliyor. Tüm ürünler çok fonksiyonlu özelliklere sahiptir ve aynı zamanda tasarımlarıyla da çok beğenilmektedir. Bu özellikleriyle ülkemizde en çok tercih edilen bu markalar aynı zamanda servis hizmetleriyle de kullanıcıları rahat ettiriyor. Firmamızın kaliteli tamir ve bakım çalışmaları beyaz eşyaların kullanım ömrünü arttırıyor ve ilk günkü verimliliğinde çalışmalarını sağlıyor. Arızaların yarattığı sıkıntıları yaşamak istemiyorsanız, arıza meydana geldiğinde vakit geçirmeden firmamızı arayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting