Güvenilir Bosch Servis Merkezleri

Bosch markasını, tüm beyaz eşyalarınız için tercih mi ettiniz? Uzun süredir bu markaya ait beyaz eşyaları mı kullanıyorsunuz? Eğer cevabınız evetse, 444 1 494 hattımızı güven içerisinde bir yere not alabilirsiniz. Zira, doğacak en ufak beyaz eşya sorunu ya da arızası durumunda bu hattımız sayesin de en kısa süre zarfında destek almanız ve çözüm bulmanız mümkün durumda olacaktır.

Firmamız, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere hizmet sağlayan bir oluşumdur ve özel servis olarak sorunları gidermektedir. Bu aşama da ise, Bosch Servis İzmit ekibi sayesin de İzmit içerisin de ki tüm kullanıcıların yaşaması muhtemel olan beyaz eşya sorunların da yardımcı olur. Üstelik, bunu da yukarıda da bahsettiğimiz gibi 444 1 494 gibi 7 gün 24 saatlik kesintisiz hizmet sunan bir hat üzerinden bizlere rahat bir biçim de ulaşmanız durumunda sağlar. Kısacası, ihtiyaç duyduğunuz tüm destek unsurlarını fazlası ile sağlar, sizlere yardımcı olur. Bu nedenledir ki artık teknik destek için farklı adresler aramak ile meşgul olmak ve zaman kaybetmek zorunda değilsiniz.

Bizler, sizleri sonuna kadar dinliyor ve Bosch Servis İzmit ekibimiz ile, beyaz eşyanız da ki sorunun doğru bir biçim de çözümlenmesi sonucun da destek sağlıyoruz. Üstelik, özel servis olarak sizlere bu aşamada hizmet sağlayan firmamız sunduğu tüm yedek parça ve işçilik hizmetlerini 1 yıl garanti kapsamında sağlamaktadır.

Kaynak: Boschservisturkiye.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.