İstanbul Siemens Servisleri

İstanbul Siemens Servisleri
444 25 89

Merkez Siemens servisi, sunduğu tüm bakım ve onarım hizmetlerinde Siemens Servis müşterisinin saatler ve günler sürebilen servis bekleme sürelerini ortadan kaldırarak daha hızlı,daha güvenli, daha çağdaş ve ekonomik çözümler üretebilmek için sürekli olarak çağrı merkezini geliştirmektedir.
Siemens servisi çağrı merkezi sadece Siemens müşterilerinin cihazlarına ait arızaların çözümünde servis çağırmak için değil! Aynı zamanda Siemens müşterilerinin cihazlarına ait sorunlarını ve kullanım bilgilerini aktarma görevini üstlenmiş bulunmaktadır.
Siemens servisi çağrı merkezimiz müşterilerimiz için sürekli ve davamlı olarak çözüm üretmekte olup en yüksek standartlarda müşteri hizmetleri sağlamaktadır.
Acil Servis Hizmetleri bu arada siemens tarafında türkiyede satışa hazırlanan ve servis asia hizmetinde olan subzero servis de hizmette teknokta biziz.
7 gün 24 saat servis anlayışı ile dinamik ve müşteri odaklı çözümler! Bayram günleri ve resmi tatiller dahil olmak üzere Siemens kullanıcısı için kesintisiz hizmet anlayışı geliştirdik. Mesai saatleri dışında istanbul ili içinden Siemens beyaz eşya ile ilgili acil onarım talepleri için 444 20 59 veya 0532 591 02 86 numaralı telefonlardan direkt olarak ulaşım imkanı.Acil Siemens servisi birimi en geç iki saat içinde arızanızı yerinde çözmek üzere adresinizde..
En uzak mesafe için bekleme süresi iki saat! uzun süreli servis bekleyişleri, günlerce onarım bekleyen müşteriler ve kaybedilen zaman merkez Siemens servisi için geçerli değildir!Siemens servisimiz size en kısa sürede ulaşmayı garanti etmektedir.İstanbul ili dahilinde tüm ilçelere 2 saat gibi rekor bir zamanla ulaşabilmekteyiz.En uzak mesafeye ulaşım sadece 2 saat aralığında gerçekleşmektedir.Anadolu yakasında bulunan Siemens servisleri için bekleme süresi 15 dakika dan başlamaktadır.Merkez Siemens servisi bekletmez!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting