Karkim Aromatik Sular

karkim bitkilerin çiçek ve yapraklarından Modern Buhar Distilasyonuyla elde edilen Aromatik Suyudur. Günümüzde insanlar tedavi olabilmek amacıyla alternatif çözümler ve çeşitli yöntemler denemektedir. Doğal bitkisel aromatik sular ve bitkisel extratlar bu alternatif çözümlerden en başta gelenidir. Ancak bu yöntem tamamen hijyenik ve sağlığa uygun koşullarda gerçekleştirildiğinde geçerlilik kazanır. Karkim piyasada bulunana en etkili üründür bu ürünler karkim güvencesi altındadır. Karkim ürünleri müşteri memnuniyet oranı %100 olduğundan başarısini kanıtlamaktadır.
Karkim ürünleri
karkim F10 -Kalp-Damar-Kolesterol
Kalbi ve dolaşım sistemini güçlendirici, damar genişletici ve tansiyon düşürücü olarak kullanılır.
Karkim F11-Yüksek Tansiyon
Kalbi ve dolaşım sistemini güçlendirir. Damar genişletici ve tansiyon düşürücüdür. Kan dolaşımını uyarıcı etkisi ve damarlardaki kireçlenmeyi önleyici etkisinden dolayı damar sertliğine karşı kullanılır.
Karkim F12-Astım-Bronşit-Öksürük
Nefes darlığı, astım, bronşitte etkilidir. Solunum yolları rahatsızlıklarında iyleştirici etki olup balgam söktürücüdür. Solunum sistemi tahrişleri ve iltihablarında koruyucu olarak kullanılır.
Karkim F13-Şeker Hastalığı
Diabette tedaviye yardımcı olarak kullanılır. Kan şekerini düşürücü özelliktedir. Kanda ve idrarda şekeri düşürür, pankreas ve karaciğer çalıştırıcı olup, metabolizma düzenleyicidir.
karkim F14 ZAYIFLAMA
Bağırsak çalıştırıcı, safra arıtıcı ve gaz söktürücüdür. Hazım sistemi uyarıcısı olup kan dolaşımını hızlandırır. Sindirim sisteminin çalışmasını hızlandırır. İdrar söktürücü olup vücudu ödem ve toksinlerden arındırır.
Karkim F15-Taş,Kum Eritici
Taş ve kum düşürücü ve aynı zamanda böbrek ve idrar yolları iltihabında tedavi edici özelliktedir.
Karkim F16-Hemoroid(Basur)
Kalın bağırsaktaki kan deviranını artırarak vücudun rahatlamasını sağlar. Kuvvetlendirici tonik etkisindedir.
Karkim F17-Romatizma-Artrit
Eklem ve kas ağrılarında romatizmal rahatsızlıklarda ve kireçlenmede etkilidir, metobolizma güçlendirici ve idrar söktürücüdür.
Karkim F18-Migren-Baş Ağrısı-Teskin Edici
Yatıştırıcı, rahatlatıcı ve stres gidericidir. Uykusuzluğa karşı etkilidir. Sinirsel mide-bağırsak gazları ve kalp çarpıntılarında etkilidir. Sakinleştirici ve baş ağrılarını giderme özelliğine sahiptir.
Karkim F19-Hazımsızlık-Müshil
Bağırsak gazından dolayı karın şişliği, bağırsak spazmı gastrit ve mide ülserinde etkilidir. Böbrek üstü bezleri uyarıcısıdır.
Karkim F20-Ülser-Gastrit-Kolit
Gastrit ve mide ülserinde tedavi edici özellik taşır. Sindirimi kolaylaştırır ve bağırsak iltihabını giderir. Sindirim sistemi iltihabı tahrişlerinde koruyucu özellikte olup müshil etkisi vardır.
Karkim F21-Prostat Büyümesi ve İltihabı
rostat büyümesi ve prostat hastalıklarıyla ilgili sorunları ortadan kaldırmaya yönelik, prostat büyümesini durdurucu özellikte olup idrar arttırıcıdır.
Karkim K5-Hepatit(Sarılık)
Hepatit A,B,C rahatsızlıklarına faydalıdır,karaciğer rahatsızlıklarına bağlı cilt lekeleri,sivilce,egzama ,mantar vs.gibi rahatsızlıklarda faydalıdır.
Karkim K6-Cinsel Gücü Arttırıcı
Cinsel gücü arttırıcıdır. Kan basıncını düzenler ve strese karşı etkilidir.
Karkim K7-İştah açıcı,Kilo Aldırıcı
İştah açıcı kilo aldırıcıdır. Mineraller bakımından zengin bitkilerden formüle edilmiştir. Metabolizmayı güçlendirir direnci arttırır.
Karkim K8-Kadında kısırlık
Kadınlarda fallop kanallarını açma özelliğine sahiptir. yumurtalık zarı iltihabı yumurta oluşmaması adet düzensizliği rahim iltihabı,miyom teşekkülü gibi kısırlığa neden olabilecek sorunların giderilmesinde kullanılmaktadır.
Karkim K-9Erkekte Kısırlık
Hormonları dengeler, hipofiz bezinin çalışmasına yardımcı olur ve sperm sayısını arttırmada destekçi bir gıda takviyesidir. 3 ay düzenli şekilde devam ediniz.
Karkim bitkisel aromatik sular hemen sahip olabilirsiniz tek yapmanız gereken 0312 241 33 99 numaralı telefon yada www.karkim.gen.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting