Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Bulma

Bir gün alt kat komşunuz size gelebilir ve banyo tavanındaki nemlenmelerin ve dökülmelerin sizden kaynaklanan bir su kaçağından olduğunu söyleyebilir. Bu ifade çoğunlukla doğrudur. Evinizde banyo, mutfak veya tuvalet bölgelerinde su borularında kaçak varsa, alt kat komşunuzun tavanında bu tür sorunların çıkmasına neden olacaktır. Su borularında kaçak olan yerden sular kendine bir yol bulup duvar içinde dolaşır. Dolaştığı yerlerde ise duvar ve döşemelerde nemlenmeler ve dökülmeler olur. Ama su kaçağının tam olarak nerede olduğunu bulmak için boruların incelenmesi gerekir. Bu da profesyonel tesisat ustalarının işidir. Su kaçağı bulma günümüzde teknolojik cihazlarla yapılıyor.

Ancak oldukça pahalı olan bu teknolojik cihazları profesyonel firmalar kullanabiliyor. Sıradan tesisat ustaları yine eski yöntemlerle su kaçaklarını bulmaya çalışıyor. Eski yöntemlerde ise tesisat ustasının deneyimle elde ettiği tahminlerle kaçak noktası bulunuyor. Ama tahminler tam olarak kaçak noktasını bulmaya yetmiyor ve boruların geçtiği yerlerde fayanslar ve duvarlar kırılmak zorunda kalıyor. Böylece küçük bir kaçak noktası bulunana kadar her yer kırılıp dökülüyor ve olmadık masraflar karşımıza çıkıyor.

Firmamız kırmadan su kaçağı bulma hizmetleriyle sektörün önde gelen firmalarından biridir. Usta ve deneyimli kişilerden oluşan tesisat ekibimiz en son teknoloji ürünü cihazlarla su kaçaklarını kısa sürede kırmadan tespit ediyor. Böylece hiçbir tadilat işiyle karşılaşmadan su kaçağı sorunun tamir ediliyor. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcimiz hemen adresinizi alacak ve tesisat ekibini size yönlendirecektir. Tesisat ekibimiz duvar altından görüntü alan cihazlarla su borularının görüntüsünü alacak, bunları bilgisayarda inceleyecek ve kaçak noktasını tam olarak tespit edecektir.

Bundan sonra da sadece kaçak noktasının olduğu yerden birkaç fayans çıkararak tamirini yapacaktır. Ekibimiz yaptığı iler için firmamızın garantisini de verecektir. Firmamız bu hizmetlerini haftanın her günü vermektedir. Günün her saati bizi arayarak sorunu iletebilirsiniz. Güçlü alt yapımızla gün içinde gelen bütün talepleri karşılayabilmekteyiz. Kırmadan dökmeden su kaçağı bulma hizmetimiz için piyasanın oldukça altında ücretler alıyoruz. Ayrıca ek tadilat masraflarınız da olmuyor. Hizmetlerimizi ve ücretlerimizi web sitemizden de görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting