Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfaklar bütün aile bireylerinin en çok bir arada bulundukları, evlerimizin en hareketli yaşam alanıdır. Sabahtan başlayıp akşama kadar mutfakta yapılacak bir iş vardır. Yemekler hazırlanır, pişirilir, yenir ve bulaşıklar yıkanır. Yemek hazırlıkları, sebzelerin yıkanması, daha sonra yemek yenilen tabakların yıkanması veya bulaşık makinesine koymak için yemek artıklarının temizlenmesi hep mutfak lavabolarında yapılır. Bu yüzden de mutfak giderleri sık sık tıkanır. Özellikle de tencere ve tavalardan dökülen yağ artıkları muslukların tıkanmasının en önemli sebeplerindendir. Bazı basit yöntemlerle tıkanıklık açma mümkündür. Musluk pompaları, lavabo aç gibi kimyasallar tıkanıklığı açabilir.

Özellikle gider borularında çeperlere yapışmış ve tıkanmalara neden olan yağ atıklarının sıcak suyla eritilmesi de tıkanıklıkları açmaktadır. Ama bazen de sorun daha ciddidir ve bu yöntemlerle açılamaz. O zaman da mutlaka profesyonel bir firmaya başvurmak gerekir. Günümüzde tesisat firmaları yeni teknolojik cihazlar kullanıyor ve gider tıkanmalarını kolayca açabiliyor. Firmamız da yepyeni cihazlarla tıkanıklık açıyor ve İstanbul’un her semtinde bu çalışmaları yapıyor.

Firmamız çalışanları mutfak tıkanıklığı açma, tuvalet, banyo gideri açma konularında eğitimler almış deneyimli kişilerdir. Tüm gider tıkanmalarını cihaz yardımıyla etrafta kirlilik yaratmadan, fayansları duvarları kırıp dökmeden açmaktadırlar. Bunun için de öncelikle tıkanmanın olduğu nokta tespit edilir. Gider borularının içine salınan kameralı robot cihaz tıkalı olan yeri göstermektedir. Tesisat ekibimiz bu görüntüler ışığında tıkanıklığı özel bir cihazla açmaktadır.

Sorun daha çok büyümeden ve musluklar taşmadan firmamızı arayarak sorunu iletebilirsiniz. Çağrı merkezimiz günün her saati hizmet vermekte ve arıza kaydı yapmaktadır. Bize başvurmanız durumunda saatlerce hatta günlerce tesisat ekibi beklemek zorunda kalmayacaksınız. Firmamıza yapılan tüm başvurular aynı gün içinde çözülmektedir. Bunu sağlayacak yeterli düzeyde donanıma ve alt yapıya sahip bulunuyoruz.

www.tesisatekibi.com sitemizde firmamızın verdiği hizmetler ve nasıl çalışıldığına dair bilgiler yer alıyor. Yaptığımız tüm işlemlere firmamızın garantisini de veriyoruz. Böylece birkaç gün veya birkaç hafta sonra yeni bir tıkanma sorunu yaşamıyorsunuz. Ancak bazen de hatalı tesisat kurulumu tıkanıklıklara yol açıyor. Bu durumda da tesisatın yenilenmesi gerekebilir. Ayrıca tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti gibi hizmetlerimizi piyasaya göre çok uygun fiyatlarla veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting