Ufo Servis – 444 7 404

Evimizin en önemli parçalarından olan ısıtıcılar hayatımızı kolaylaştıran eşyaların en başında gelmektedir. Isıtıcı denilince aklımıza doğrudan gelen markaların başında Ufo Servis geliyor. Ufo ısıtıcı üretiminde çok gelişmiş personel yapısı ile olsun teknik servisi ile çok kaliteli bir marka olmaktadır.

Ufo ısıtıcıları uzun zamandır hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Ufo ısıtıcılarında çocuk kilidi, elektronik su kontrol sistemi ile akıllı çözümler üretmektedir. Çocuk kilidi ile ısıtıcının çalışması boyunca, başka birilerinin program akışını etkilemesine, müdahale etmesine engel olmaktadır. Elektronik su kontrol sistemi ise, ısıtma için gerekli su miktarını ortamın sıcaklığına göre özel standart bir şekilde otomatik olarak ayarlamaktadır. Ufo ısıtıcılarının özellikleri sadece bunlarla da kısıtlı kalmamaktadır.

Ufo Servis Avcılar

Ufo ısıtıcılarının genel özellikleri; Zaman programlama özelliği, elektronik program takip göstergesi (hazır, yıkama, durulama, sıkma, bitti). Ufo ısıtıcıları güvenlik ve performansı ile de çok dikkat çekmektedir. Enerji performansı(A+), sıkma performansı ( C ) sıkma hızı(d/d) 1000, çocuk kilidi gibi genel özellikleri de bulunan Ufo ısıtıcınızın herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda, arıza, kırılma, bakım gibi sorunlar çıktığında Ufo Özel Servis’i tercih etmenizi önermekteyiz.

Site Adresi : http://www.ufoservis.net/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.