Uğur Servis – 444 7 404

Uğur markasının kalitesini Uğur Servis hizmetini almayan bilemez. Uğur’u bu denli kaliteli ve vazgeçilmez kılan müşterisinin ihtiyaçlarını en doğru tespit edebilmesidir. Uğur kalitesini satıştan sonra da korumak adına teknik servis hizmetine son derece önem vermiş ve bu hususta da son derece başarılı olmuştur. Müşterilerinin beklentilerini karşılayacak ölçüde Türkiye’nin her yerinde bir servis ağı kurmuştur ve hizmet vermektedir. Müşterinin kısa sürede erişebildiği ister kurulum, ister bakım isterse de tamir olsun en kaliteli hizmeti sunmuş ve Uğur markasının süregelen bu kalitesini yıllarca korumuştur ve korumaya da devam etmektedir.

Müşterilerimiz talep ettiği bilgiyi istediği an elde edebilir ve talep edilen başvurulara en kısa sürede yanıt alırlar. Müşterilerin ihtiyacı olan teknik desteği en hızlı şekilde sağlayabilmek adına Uğur servis çalışanları kendi insiyatiflerini kullanmakta serbesttirler.

Uğur Teknik Servis

Ürününüzü alır almaz kurulum için sizi ziyaret eden Uğur Servis ekibimiz size ürün ile ilgili tüm bilgileri verir ve daha sonrasında ihtiyacınız olan her anda yanınızda olduklarını belirtirler. Size ise sadece Uğur Servis garantisiyle arkanıza yaslanıp gülümsemek kalır.

Kaynak Site : http://www.ugurservis.org/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.