Vaillant Servisi – 444 7 404

Uzun yıllardır verdiği hizmetler ile teknik servis sektöründe öncü olan Vaillant Servisi kendini bu alanda yaptığı çalışmalarla oldukça kanıtlamıştır. Vaillant markalı eşyalarınızın arıza durumlarında bakım ve onarımını severek sizlerin memnuniyeti için bu hizmeti sizlere vermektedir. Vaillant Servisi bu sektördeki hizmetlerini uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Hizmette kalite arayan müşterilerine hitap eden tarzı ile firma müşterilerinin eşyaları konusundaki birçok bakım onarım ve montaj işlerini yapmaktadır. Vaillant Servis’in verdiği hizmetler arasında 1 yıl boyunca yedek parça hizmeti garantisi vermektedir. Her türlü arızalarda 7/24 hizmetinizde olan servisimiz için müşteri memnuniyetini sağlamak çok önemlidir. Hizmetlerimizden memnun kalmanız için elinden gelen gayreti gösteren elemanları ile yıllardır bu sektörde kaliteli hizmetleri vermektedir.

Vaillant Tamir

Beyaz eşyalarınız için olanaklarımıza ulaşmak için 444 7 404’ arayarak bilgi alabilirsiniz. Kesintisiz hizmetlerimizi size ulaştırmak için yoğun mesai harcayan çağrı merkezindeki arkadaşlarımız sizlere işlerindeki tecrübelerini aktarmak için beklemektedir. Bütün Vaillant markalı ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip tam donanımlı ekibimiz eşyalarınızdaki arızaları kısa süre de çözmek için firmamıza ulaşmanızı beklemektedir.

Müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmetlerini sunan Vaillant Servisi bu hedefine ulaşmak için gayretlerin en üstününü göstermektedir. Bu konuda sizlerin güvenini kazanmak en büyük dileğimizdir. Sizlere verdiğimiz hizmetlerde en kaliteli olanı ve size fayda sağlayacak en uygun çözüm teknikleri ile siz istediğiniz sürece yanınızdayız.

Site : http://www.vaillant-servisi.co/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.