Zanussi Servis – 444 7 404

Oluşturduğu kaliteli hizmet ağı ile teknoloji alanında büyük bir marka olan Zanussi’ inde kalitesini birleştirerek yıllardır hizmet veren Zanussi servis , Türkiye’deki herkesin teknik servis konusundaki bütün ihtiyaçlarını karşılamaya yetmektedir. Zanussi markalı ürünleriniz için var olan firma eğitimli ve başarılı teknisyenleri ile hizmetlerine son sürat devam etmektedir. Kendini bu alanda kanıtlamış bir markanın teknik servisliğini yaparken bu çizgiden ödün vermeden çalışmak en büyük hedefimizdir. Hizmetlerimizde sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalışmak bizleri başarıya götürmektedir.

Zanussi Servis

Gerekli bütün belgelere sahip olan firmamız sizlerin ve elektronik eşyalarınız büyük olanaklar sağlamaktadır. Kesinlikle hiçbir cihaz şimdiye kadar elimizde ziyan olmamıştır. Bu konuda verdiğimiz garantiler ile sizler için büyük anlamlar ifade etmek için çalışıyoruz. Ayrıca verdiğimiz parçaların 1 yıl yedek parça garantisi vardır. Zanussi güvencesi ve kalitesi ile yolumuzda ilerlerken teknik servis sektöründe Türkiye’de gözde yerlerden biri olmaktayız.

Zanussi Servisleri

Bize ulaşabileceğiniz numaramız 444 7 404’dür. Bu konuda acil olan bütün arızalarda 7/24 kesintisiz hizmet vermek için bekliyoruz. Zanussi markasının bütün ürünleri için teknik servisi hizmeti veren firmamız istisnasız her müşterisinin sorununa çare olmuş bir firmadır. Firmamız için müşteri memnuniyeti son derece önemli bir olgudur. Diğer firmaların klasikleşmiş müşteri memnuniyetinden çok farklı olarak üstün kalite hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimizde kesinlikle hiçbir kısıtlama yoktur. Görevimiz sizin ve eşyalarınızın bütün ihtiyaçlarına cevap vermek ve çare üretmektir.

Kaynak : http://www.zanussiservis.org/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.