Grand Theft Auto 5 Pc’lerde Ne Zaman Çıkacak?

Posted on

Oyun dünyasının merakla beklediği oyun! Grand Theft Auto 5! Kısacası GTA 5. Oyun severlerin büyük merakla beklediği oyun Pc sürümünün yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında da oynanabilecek şekilde geliyor.

ABD’nin Los Angeles kentinde 10-12 Haziran tarihleri arasında düzenlenen E3 oyun fuarında duyurular gelmeye devam ediyor. Oyuncuları devasa ve etkileşimli bir dünyaya götüren Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu da bu fuarda duyuruldu.

Çocukluğumuzdan bu yana oynanan harika oyun, Rockstar Games tarafından geliştiriliyor. Açık dünya aksiyon oyunu GTA’nın yeni sürümü GTA 5 PC de dahil olmak üzere PlayStation 4 ve Xbox One içinde hazırlanıyor. Sonbahar aylarında piyasaya sürülmesi muhtemel. Bu oyun ile beraber PC yani bilgisayar kullanıcılarını da sevindirecek haber geldi. PC için çıkacak mı çıkmayacak mı soruları da böylece netleşmiş oldu.

gta-v-2

Resmi açıklamaya göre artık GTA 5 bilgisayarlar içinde gelecek. PC için gelmesi oyunseverlerin içini bir nebze olsun rahatlattı. Oyun ile ilgili kısa bir video da yayınlayan Rockstar Games, bazı ipuçlarını da gösterdi. GTA V’de önceki oyun gibi devasa bir şehirde etkileşimli bir şekilde oynanabilecek. Senaryo yine aynı. Polis suçlu kovalamaca devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir