GTA 5 PC Sürümü İnternete Düştü

Posted on

Herhalde bilgisayar ile azda olsa ilişkisi olan kişilerin dahi kesinlikle bildiği bilgisayar oyunlarının başında GTA serisi gelir. Her versiyonu ile çok uzun yıllardır bilgisayar dünyasının oyun platformlarının en büyük ve en güçlü sesi olarak her zaman öne çıkıyor. Farklı konusu ve sıradışı aksiyonları ile hem eleştirilen hem de çok sevilen bir bilgisayar oyunu olma özelliği herhalde sadece GTA serisi için geçerlidir. Aslın gelişmişini en doğru biçimde gerçekleştirdiğinden son yıllarda büyük bir hızdaki gelişim ivmesi yakalayan görüntü teknolojisinin oyun grafiklerine ve görüntü kalitesine ve hatta monitörlere, ekranlara olan etkisini en net şekilde görebilme imkanına GTA serisi ile ulaşılabilir.

GTA 5 PC

Farklı versiyonları ile oyun severlerin ilgisini her zaman üzerinde toplayan ve yayınlandığı döneminde o versiyonu ile en üstün grafik çözünürlüğün, görüntü aksiyomlarına ve kesinlikle görüntü kalitesine sahip oluyor. Konusu itibari ile de ilgi çekici olan GTA serisinde özellikle yeni teknoloji ile gelen özellikler oyun deneyimini daha da gerçekçi olarak oyun severlere sunuyor. Günümüzün oyun konsollarına yönelik olarak piyasaya uzun süre önce sürülen GTA 5 için bilgisayar kullanıcıları bilgisayar sürümünün piyasaya sürülmesi için çok uzun süredir bekliyor.

Sürekli olarak PC sürümü için erteleme yapılan GTA 5 14 nisandan itibaren bilgisayar kullanıcıları içinde piyasaya sürülürken, daha piyasaya düşmeden Torrent kullanıcıları tarafından sanal dünyada yayılmaya başlandı bile. Özellikle de dünyaca ünlü bilgisayar oyunlarını kırarak piyasaya süren Skidrow, GTA 5 için daha önce hiç olmadığı kadar seri ve hızlı hareket ederek, 14 nisandan önce oyunu Torrent aracılığı ile internet dünyasına yaymaya başladı.

Skidrow’ un sitesinde yer alan bilgiye göre GTA 5 PC şu an Torrent’ e yüklenmeye başlandı. GTA 5 Crack dosyası ile ilgili olarak yine sitesinde “Yakında” ifadesi oyun meraklıları ve Torrent kullanıcıları ile paylaşılıyor. Site üzerinden yayınlandığı andan itibaren şimdiye kadar dünya genelinde milyonlarca oyun sever tarafından indirildiği düşünülüyor. Ancak bu durum daha önce Rockstar Games tarafından yapılan GTA 5’i PC’de korsan oynamak mümkün olmayacak açıklamasını akıllara getiriyor. Bakalım şimdi GTA meraklılarını nasıl bir durum bekliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir