GTA V ne zaman çıkıyor?

Posted on

Efsane oyunlar arasında sayabileceğimiz GTA serisinin beşinci versiyonunun çıkış tarihi belli oldu. İşte GTA V çıkış tarihi ve ayrıntıları.

Efsane serinin beşinci versiyonu için yapımcı firma çalışmalarını sürdürüyor. Oyunun çıkış tarihi konusunda firma yetkilileri birşey söylemiyorlar. GTA yapımlarındaki başarılı tahminleriyle bilinen Michael Patcher, GTA V’in Mayıs 2013‘te çıkacağını söyledi.

Michael Patcher’ın tahmini tutacak mı? Bakalım zaman gösterecek. Öte yandan Alex O’Dwyer. sosyal bir paylaşım platformunda yayınlamış olduğu cv de imzası bulunduğu oyunları tarihleri ile beraber ekleyen Alex, Gta 5 in tarih kısmını Ekim 2012 olarak doldurmuştu. Ancak çok kısa bir süre içerisinde bu detay farkedildi ve cv derhal güncellenerek gta 5 ile ilgili kısım çıkartıldı. Rockstar games ne yazık ki oyunu yakından takip eden hayranları arasında hızla yayılan bu bilgiye engel olamadı. Şuana kadar ulaşılan en somut veri bu olsada yinede resmi kaynaklar suskunluğunu koruyor, ve kullanıcılarının heyecanını tırmandırmaya devam ediyor.

 GTA V çıkış tarihi Ekim 2012 ve Mayıs 2013 olarak konuşuluyor ancak netlik kazanmış henüz hiç bir şey yok. İlerleyen günler gösterecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir