Bga Makina

Bga Bilişim ithal ettiği bga makinesi, teknik servisler için yedek parça ve servis ekipmanlarını satış sonrası verdiği sektörel eğitimlerle bütünleştirerek mevcut pazara yüzlerce yeni firmalar kazandırmış ve bu firmaların müşterilerine verdiği hizmetlerin kalitesinin yüksek ve uzun soluklu olmasını sağlamıştır.Bga Bilişim Devlet Kurumları ile de satış ve eğitim anlaşmaları yaparak uygun fiyat kaliteli hizmet politikasıyla temsil ettiği markayı Türkiye genelinde en çok tercih edilen Bga Rework İstasyonu haline getirmiştir.

İthal ettiği Bga Makinesi endüstriyel makinaları ülkemizde üretmek için mühendis ve tekniker kadrosunu genişletmekte olan firmamız İstanbul ilinde Kadıköy ilçesinde 4 katlı merkezinde hizmet vermemektedir. Yenilikçi fikirleri ve genç kadrosu Bga Makinasi sektöründe lider ve rakiplerine ilham veren bir kurum olmaya devam etmektedir.

Bga Bilişim 2008 yılından beri marka bağımsız elektronik onarımıve elektronik onarımda kullanılan servis ekipmanlarının ithalatını veimalatını gerçekleştirmektedir. Ülkemizde en çok tercih edilen bga reworkistasyonlarından V8,T6,T7,T8,T10 modellerinin 3 yıldır Türkiye Temsilciliğini başarıyla yürütmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.