Boşanma Davaları için Delil Toplama ve Eş Takibi

Günümüzde hemen hemen her gece ve hemen hemen her televizyon programında magazin programları yayınlanıyor. Bu programlardaki çiftlerin sürekli olarak birbirlerini aldatma eğiliminde oldukları görülür. Bunun nedeni çoğu zaman bu tarz insanların paraya ve zevke doygunluklarından meydana gelse de, çoğu zaman orta halli ailelerde bile maalesef bu gibi durumlarla karşılaşılabiliyor.

Geçtiğimiz yıllardan günümüze geldiğimizde eşlerin birbirlerini aldatma oranlarında çok büyük ilerleme olduğu görülecektir. Bunun en büyük nedeni globalleşen dünya ile insanların ahlak yapısının da değişikliğe uğraması. Burada ahlak bekçiliği yapacak değiliz, ancak bunun da iyi bir durum olmadığı oldukça açık.

eş-takibi

Bu nedenle eşler arasında kimi zaman problemler çıkabiliyor. Özellikle kıskançlık kimi zaman eşlerin arasını açsa da, kimi zaman bu şüpheler doğru çıkabiliyor. Bu nedenlerden ötürü, eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını öğrenmek hayati bir önem taşıyor. Eşiniz sizi aldatmıyor olabilir, ancak şüpheleriniz sizi bu gerçeği öğrenmediğiniz sürece yiyip bitirecek ve ilişkinize zarar verecektir. Bu nedenle şüpheye düştüğünüz anda bir uzmandan yardım almanız sizin için yararlı olacaktır.

Bu konuda, insanlara yardım eden dedektif büroları bulunmaktadır. Bu bürolardaki çoğu zaman emekli polislerden oluşan uzman kişiler, eşinizi hem görsel hem de teknik takip altına alarak eş takibi yaparlar. Böylece şüphelerinizin gerçek olup olmadığını öğrenebilir, içinizi kemiren sorundan kurtulabilirsiniz.

eş

Bu takibin yapılabilmesi için uzmanların bir takım bilgilere ihtiyaç duyarlar. Bunların başında eşinizin TC kimlik numarası, ev ve iş adresi, bildiğiniz telefon numaraları, aracının plakası ve markası gelmektedir. Bununla birlikte uzmanlara eşinizle alakalı vereceğiniz her türlü bilgi, takibi kolaylaştıracaktır. Takip boyunca uzmanlar eşinizin gittiği yerleri ve yaptıklarını sürekli olarak fotoğraflarla belgeleyecektir.
Bu takip sonucunda, eşinizin sizi aldattığı kesin olarak ortaya çıkarsa, boşanma davaları için delil toplama evresine geçilir. Dedektifler, boşanma sürecinizi hızlandıracak olan belgeleri, yani eşinizin sizi aldattığına yönelik kanıtlayıcı belgeleri sizlere ve mahkemeye ulaştırarak mahkemenin daha çabuk lehinize sonuçlanmanıza ve duruma göre tazminat veya nafaka almanıza ve bu cezaların parasal miktarlarının arttırılmasında büyük ölçüde sizlere yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.