Çukurca ‘ da Çatışma – 24 Şehit !

Bu sabah şok bir haberle uyandık. Hakkari Çukurca ‘ da 24 Şehit ! . Lanet olsun. Bu ülke yaşanılmaz hal aldı artık. Gitti gencecik 24 tane insan evladı. Ama bizim halkımız yine bu acıyı 1 hafta içinde unutacak. Sayın RTE ! ise gözyaşları içinde başsağlığı dileyecek daha sonra ne olacak biliyor musunuz ? Herşey kaldığı yerden devam edecek. Bir ilerleme kaydedemeyeceğiz. Şehitlerimize Allahdan rahmet , ailelerine baş sağlığı dilemekten başka hiç birşey yapamıyoruz.

Çukurca’yı gece saat 01:00’de baskın düzenleyen PKK’lı teröristler uzun namlulu tüfek ve roketatarlarla saldırdı. Sabahın ilk ışıkları ile yüreğimizi yakan tablo ortaya çıktı: 24 şehit var 18 asker de yaralı.
Kekliktepe mevkii’nde çatışmalar sabaha dek bütün şiddeti ile sürdü. Kaynaklar bölgedeki çatışmanın yer yer sürdüğünü belirtiyor. Askeri birlikler sıcak takibe geçti ve teröristleri Irak’ta da takip ediyor.
Genelkurmay Başkanı bölgeye hareket etti. Çevrede hava harekatı başlatıldı.

İçişleri Bakanlığı Basın Müşaviri Mürselin Tan, Çukurca’daki hain saldırıda 24 şehit, 18 yaralı olduğunu bildirdi.

Mürselin Tan, AA’ya yaptığı açıklamada, “Çukurca’da saat 00.45 civarında terörist saldırısı meydana geldi. İlk tespitlerimize göre 24 şehit, 18 yaralı var. Yaralılar hastanelerde tedavi altına alındı. Güvenlik görevlilerinin sevk edildiği Çukurca’da güvenlik kontrol altına alındı. İlçede şu anda durum sakin.

Bakanlarımız arasında konuyla ilgili toplantı yapılıyor. Detaylı açıklama daha sonra yapılacaktır” dedi.

4 yorum

 1. Turkuz dedi ki:

  Şerefsiz, haysiyetsiz, onursuzdur bu işi yapanın adı. Zaten hiçbirinden nasibini alamamış, dağda kalmış bir hayvandır kendileri, insanlık beklenemez. Ama zannederler ki hayatları kurtulacak. Bu dünya onlara zindan olacak.

 2. MM dedi ki:

  ALLAH belasını versin o bölgedeki üst rütbeli komutanların. SİZ sözüm ona ŞEREFLİ PAŞALAR nasıl bu hainlere dur demezsiniz, yatağınızda nasıl rahat uyursunuz, o maaşları utanmadan nasıl gazinolarda yersiniz. Siz gazinoda o maaşlarınızı yerken benimaslan gibi kardeşlerim, sizin vurdumduymazlığınızın yüzünden kalleşçe pusulara düşürülüyor, sizin uydudan izleme cihazlarınız, heronlarınız varken göremediğiniz şerefsiz pkk lılar benimkardeşlerimi vuruyor ve hala siz o görevinizin başındasınız.YAZIKLAR OLSUN SANA VERİLEN MAAŞA, YAZIKLAR OLSUN SANA VERİLEN RÜTBEYE,ALTINA ÇEKİLEN 4-5 TANE MAKAM ARABASINA, YAZIKLAR OLSUN, KARINI KUAFÖRE BİLE MAKAM ARABASIYLA GİDEN PAŞALARA KISACA YAZIKLAR OLSUN

 3. MM dedi ki:

  NEDEN YAYINLAMADINIZ YORUMUMU GERÇEKLERİ SİZDE KAPATIYORSUNUZ

 4. -EagLe- dedi ki:

  Hocam yayınlamadınız değil. Admin panelinde daha yeni gördüm kusura bakmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting