Eğlenceyi Uçlarda Yaşama

Eğlence merkezleri; yeme, içme, alışveriş aktiviteleri ile sportif faaliyetlerin bir arada yapıldığı önemli merkezlerdir. Eglenje.com; eğlence söz konusu olduğunda karşımıza çıkan en güvenilir ve en doğru sitedir.

Eglenje.com Ve Sunduğu Avantajlar

Eglenje.com sadece bir site değil aynı zamanda insanlara aileleri ve dostları ile birlikte hoşça vakit geçirme imkânı sunan heyecan verici bir adrestir. Site içerisinde; İstanbul Akvaryum, Jurassic Land, KidzMondo, Viasea Akvaryum, Vialand Tema Park, Viasea Tema Park, Bodrum Phalarope Aqualand ve The Land of Legends Theme Park biletleri satışta olan eğlence merkezleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Dinozorların birebir hareketli maketlerinin yer aldığı Jurassic Land’de eğlenerek öğrenebilir, İstanbul Akvaryum ‘da ise bambaşka bir dünyayı ziyarete çıkabilirsiniz.

vialand-800x451

Akvaryumlar arasında dünyanın en büyük tematik akvaryumu olma özelliğine sahip olan merkez; köpek balıkları ile dalış, ziyaretçilerine su altı dünyasının gizemli atmosferini yakından tatma olanağı sunmaktadır. Tema parklar yine eğlence söz konusu olunca ilk aklımıza gelen yerlerin başında gelmektedir. İstanbul Eyüp’teki Vialand Tema Park; 28 eğlence ünitesini bünyesinde bir arada bulunduran devasa bir merkezdir. Merkez içerisindeki; Safari Tüneli, Nefes kesen, Adalet Kulesi ve Çılgın Nehir adrenalin ve özellikle eğlence tutkunlarına unutamayacakları saatler sunmaktadır.

Dalış yapmak ve aynı zamanda balıkları beslemek isteyenler için de akvaryumlar içinde seçkin bir yere sahip olan Viasea Akvaryum; birçok deniz canlısını bünyesinde barındırmakta ve dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olma özelliğini bünyesinde taşımaktadır. Yine eglenje söz konusu olduğunda akla gelen adreslerden biri Türkiye’nin ikinci tema parkı olan Viasea Tema Park’tır. Ziyaretçilerin oldukça ilgisini çeken tema parklar arasında olan bu merkez dünyanın en hızlı roller coasterlarından birine sahiptir.

Mihartur (T.C.KÜLTÜR ve TURİZM ve BAKANLIĞI işletme belgesine sahip olan acenta) güvencesiyle iyi ve kaliteli hizmet sunan eglenje.com; eğlence aktivitelerinin biletlerini müşterilerine en uygun ve en hızlı alışveriş güvencesi ile sunmaktadır. Sevdikleriyle beraber rutin hayatın temposundan kurtulmak isteyenler eğlence adına aradıkları her şeye eglenje.com güvencesi ile ulaşmaktadırlar. Site müşterilerine kredi kartına 9 taksit olanağı sunmakta ve aynı zamanda yıl boyunca farklı kampanya hizmetleri uygulamaktadır. Birçok üründe indirimlerle almış olduğunuz biletleri yılsonuna kadar kullanabilirsiniz.

Eglenje.com Eğlencenin Güvenilir Adresi

Eğlence merkezleri konusunda alanının iddialı isimlerinden biri olan eglenje.com her yaş grubundan insanların birlikte unutulmaz vakit geçirmelerine olanak sunmaktadır. Simülasyon helikopter turuna kadar adrenalin dolu saatler sunan akvaryumlar site içerisinde biletleri satışta olan merkezlerdendir. Muhteşem deniz manzarasına sahip olan tema parklar, dinozorlar dünyasına ait iskeletler ve yumurtaları sergileyen Jurassic Land, çocuklara mesleklerin püf noktalarını deneyimlenerek öğreten KidzMondo eglenje diyarının gizemli dünyasında sizleri beklemektedir.

Sizler de sevdiklerinizle masalımsı bir dünyanın kapılarını aralamak istiyorsanız eglenje.com’a 0850 840 24 24 Müşteri Hizmetleri’ni arayarak ulaşabilir, günlük hayatını unutarak tüm stresini atabilirsiniz. Almış olduğunuz elektronik biletler cep telefonlarınıza ve maillerinize gönderilir, sizler QR Kod sayesinde bileti almış olduğunuz parka gişede bu bileti okutarak giriş yapabilirsiniz. Haydi, eglenje.com güvencesi ile yepyeni dünyalara…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.