• Ana Safya
  • Haber
  • Emekliye Ramazan Bayramı Öncesi Emekli Maaşı Verilecek

Emekliye Ramazan Bayramı Öncesi Emekli Maaşı Verilecek

Bugün 13 Ağustos Pazartesi, Başbakan yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç yaptığı açıklamada emeklileri sevindirdi. Ramazan Bayramına az bir zaman kaldığını söyleyen Bülent Arınç SSK Emeklilerin aylıkları ile ilgili yeni bir düzenlemenin yapıldığını ve maaşların Ramazan Bayramı Öncesinde erken verilmesinin söz konusu olduğunu söyledi.

Bakanlar kurulu toplantısının ardından Bülent Arınç basın mensuplarının sorularını cevapladı ve emeklilere Ramazan Bayramı öncesi maaş müjdesi verdi.

SSK emeklilerine emekli maaşların her ayın 16 -27 arasında ödemelerin yapıldığını söyleyen Bülent Arınç Ramazan Bayramının ayın 19’una denk gelmesi ile ilgili olarak bu ay Emekli Maaşlarının öne alınması kararlaştırılmıştır dedi ve ayrıntıları açıkladı.

Ayrıntılara göre emekli maaşlarını 22-23-24-25 ve 26 sında alanlar için bu ayın 26 sında emekli maaşı ödemesi yapılacak ve aynı şekilde maaşlarını ayın 17-18-19-20 ve 21 alan emekliler ise emekli maaşlarını bu aya mahsus olarak ayın 17 sinde alabilecekler. Bu uygulama sayesinde 6 milyona yakın SSK emeklisi bayram sevincini erken yaşayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting