Güle güle Deron Williams

Beşiktaşımızın NBA yıldızı Deron Williams lokavt ‘ ın sona ermesi sebebiyle Beşiktaşımızdan malesef ayrıldı. Fazla maça çıkamasa da Beşiktaş taraftarının gönlünü fethetti gerçekten de. Dün de veda gecesi vardı Deron Williams için. Deron Williams için son kez toplandı çArşı grubu ve Williams ‘ ın arkadaşları. Yıldız oyuncu, Akatlar Beşiktaş Milangaz Arena’da kendisi için düzenlenen törende duygulu anlar yaşadı.

Maç öncesi iki takım oyuncuları sahaya davet edilirken, en sonunda Deron Williams anons edildi. Williams, sahaya geldiği anda tüm taraftarlar ayağa kalkarak kendisini alkışladılar.


ABD’li basketbolcu, taraftarlara ise Türkçe sözlerle veda etti. Türkçe “Teşekkür ediyorum” diyen Deron Williams, konuşmasının devamında “Taraftarları seviyorum. Beşiktaş’ı seviyorum. En büyük Beşiktaş” ifadelerini kullandı. Bu sözlere taraftarlar, coşkulu bir şekilde karşılık verdi.

-8 numaralı forması emekli edildi-

Williams’ın Beşiktaş Milangaz’da giydiği 8 numaralı forma emekli edildi.

Siyah-beyazlı 8 numaralı formayla başarılı maçlar çıkaran, FIBA EuroChallenge Kupası’nda ürettiği 50 sayıyla kariyer rekoru kıran Deron Williams’ın forması, salonun tavanına asıldı.

-Maç öncesi imza dağıttı-

Deron Williams, maç öncesi siyah-beyazlı taraftarlara imza dağıttı. Akatlar Beşiktaş Milangaz Arena’da gerçekleştirilen organizasyonda Williams, taraftarların formalarını, atkılarını ve maç biletlerini imzaladı. Siyah-beyazlılar, imza gününe büyük ilgi gösterirken, bol bol Deron Williams forması aldılar.

Bu arada, bazı taraftarların korsan ürün imzalatmaya çalışmalarına yetkililer izin vermedi.

-Semih Erden de veda etti-

Beşiktaş Milangaz’ın Deron Williams gibi NBA’den transfer ettiği Türk oyuncu Semih Erden de veda etti.

Sakatlığı nedeniyle takımının son maçlarında forma giymeyen Semih’in yanı sıra Deron Williams’a, Demirören Holding Üst Yöneticisi (CEO) Yağmur Şatana birer plaket verdi.

Taraftarlar tören sonrası iki oyuncudan üçlü çektirmelerini istedi.

Taraftarların bu isteğini yerine getiren Williams ve Semih, çektirdikleri üçlünün ardından sahadan ayrıldılar. Deron Williams, Beşiktaş Milangaz’ın ZZ Leiden takımıyla yaptığı maçı protokol tribünün en önünden ailesiyle birlikte izlerken, Semih Erden ise hastalığı nedeniyle bugünkü mücadelede forma giymeyen Zoran Erceg ve yöneticilerle birlikte protokol tribününde maçı takip etti.

CNNTurk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting