• Ana Safya
  • Haber
  • İcra İhalelerinde Kazanmanın ve İcra İhalelerine Ulaşmanın En Kolay Yolu!

İcra İhalelerinde Kazanmanın ve İcra İhalelerine Ulaşmanın En Kolay Yolu!

Son yıllarda büyük ilgi gören icra ihaleleri, cazip fiyatlar ile gayrimenkul ve taşıt alımlarında karlı yatırım fırsatları sunuyor.

Tüm Türkiye’nin İhaleleri Her Gün Binlerce Üyeye Ulaşıyor!

İcra ihalelerinden haberdar olmak ve bu yöntemi kullanarak yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından merakla takip edilen www.icraburada.com , birbirinden farklı tamamlayıcı hizmetiyle, tüm Türkiye’de gerçekleşen icra ihalelerini her gün binlerce üyesine ulaştırıyor.

İcradan Taşıt ya da Gayrimenkul almanın en güvenli yolu!

İhalelere avukat ve eksper ile katılan Türkiye’nin ilk ve tek icra sitesi icraburada.com, her gün güncellenen veri tabanına rağmen sadece bir ihale indeksleme sitesi değildir. Piyasalarla, ihale bedellerini karşılaştıran icraburada.com, sizin için en avantajlı ihalenin izini sürer. İcralık arabalar ‘ın geçmiş hasar kayıtları, özel cihazlarla boya kontrolü ve kaza tespiti gibi hizmetlerin yanı sıra SPK lisanslı ekspertiz raporu ile icralık gayrimenkul alımlarınızda aklınızda şüpheye yer bırakmıyor.

İlgilenenlere sınırsız bilgilendirme desteği icraburada.com’da !

Siz de icra ihalelerinde değerinin %50 düşük fiyatına satışa çıkan bir otomobile sahip olabilmek ya da elinizdeki birikimi gayrimenkul ile değerlendirmek istiyor ama işlemlerin nasıl gerçekleştiğini bilmiyor musunuz? Size zahmetli gelen resmi prosedürler ya da epey uzak olduğunuz hukuki işlemler, sizi karlı fırsatlardan alıkoymasın. Çünkü icraburada.com , filtreleme ve ihale takip hizmetlerinden çok daha fazlasını veriyor. Vekaletname ile avukatlık hizmeti, ihale araştırma, risk analiz ya da karlılık hesaplamaları, icraburada.com’un akıl almaz kullanıcı desteklerinden sadece birkaçı!

icraburada.com, Bilginin Gücüne İnanır!

www.icraburada.com  sadece karlı yatırımlara odaklanmaz! İcra ihalelerine katılımın bir vatandaşlık görevi olduğunu bilir. Yayınladığı makaleler ve verdiği danışmanlık hizmetiyle icra ihalelerine katılmak isteyen vatandaşları gerekli şekilde bilgilendirir.

Yatırımların En Karlı, En Güvenilir, En Konforlu Adresi: icraburada.com

İster mütevazı bir apartman dairesi arayın, ister Boğaz’da villa… İster 2013 model bir Mercedes, ister bir fabrika… Siz de icraburada.com’un binlerce üyesinden biri olun, alırken; kazanın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting