• Ana Safya
  • Haber
  • Jennifer Lawrence’nin Fotoğrafları Ortalığı Yıktı

Jennifer Lawrence’nin Fotoğrafları Ortalığı Yıktı

Konuyu açmayacağım dedim ama dayanamadım arkadaş. Hit almak için değil, içim bir yandan hit almak için uğraşsada böyle sitemkar bir yorum atarak fotoğrafları paylaşasım geldi. Hollywood yıldızlarının bu şekilde fotoğraflarını çekmesi benim garibime gidiyor. Milyon dolarlık bu insanlar ucuz resimler ile beş paralık olabiliyor. İşte burada ortaya her insan aynıdır tezi beliriyor. Bana göre bu şekilde. Sizi bilemem ama Jennifer Lawrence olsun, Kate Upton ( ki bu hatunu bende çok istiyordum vücudu nasıl görmek ki görmüş olduk ), efenime söyleyeyim Selena Gomez vs. Bir çok ünlü hacklendi dün. Haberimizin devamı aşağıda ;

Bir genç, ünlülerin iCloud hesaplarını hackleyerek dünya’da bir sükse yarattı. 31 Ağustos 2014 bildiğin bayram ilan edildi. Dünyanın en çok güldüğü 4chan adresinde paylaşılan celebrity resimler biranda dünyanın gündemine oturdu. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen adresi ekşisözlük’te bile ABD – Türkiye basketbol maçı konuşulmazken 31 Ağustos iCloud hack saldırısı dünyanın bir numaralı gündemi oldu.

jennifer-lawrence

İlk olarak Jennifer Lawrence ile başlayan gece daha sonra bir çok Hollywood yıldızının çıplak resimleri ile ortalığı şenlendirdi. Hollywood diyoruz ve ünlü diyoruz malesef insanlar ego tatminliği kendini beğendirme çabaları içerisine girebiliyorlar. Ünlü’de olsa milyon dolarlarda alsa böyle resimler, her ünlünün bilgisayarında olduğunu biliyoruz.

kate-upton

Sözü daha fazla uzatmadan resimlerin paylaşıldığı ve videoların paylaşıldığı adreslere gitmek için ;

Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting