JPC Otomotiv

JPC Otomotiv; 2005 Yıl’ından beri özellikle Araç, Pick Up ve SUV gruplarına ait aksesuar ithalat ve üretimi yapan iki ayrı firmanın birleşme kararı ile 2012 Yıl’ında kurulmuş olup, İstanbul’da faaliyetlerine devam eden, konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Toptan satış konusunda profesyonel anlamda oluşturduğu alt yapısı ve birikimlerini, perakende ve üretim konusunda da devam ettirmekte olup, yeni yapılanma süreci ve yatırımları ile de, Araç, SUV ve Pick Up Grupları ile ilgili konsept bir yapıya ulaşmıştır.2011 Yıl’ı içerisinde, farklı markalar ile OEM statüsünde yer alabilecek ürünler konusunda anlaşmaya varmış ve halen bu konudaki faaliyetlerine devam ederek, yetkili tedarikçi statüsü de kazanmıştır.

1500 metrekare alan üzerine kurulu olan Showroom, Üretim Hizmetleri, Boyahane, Depolama, Montaj alanları ile birlikte, proje, fason üretim ve ithalat çalışmaları ile faaliyetlerini her geçen gün daha üst noktalara taşımaktadır.

Amacımız yüksek ve oem kalitede ürün tedariki yaparak, bunları en uygun şartlar ile tüketicilere ulaştırmaktır. Bu konuda gerekli memnuniyeti sağlayabilmek için, profesyonel üreticilerden tedarik edilen ürünler yanında, aynı anlayışla üretim faaliyetleri ile de hizmet bütünlüğünü geliştirilmeye çalışılmaktadır.

Firmamız bünyesinde; İthalat, İhracat, Üretim (Tasarım, Modelleme, Kalıplama) Seri Üretim (Kurumsal), Boyahane hizmetleri, Toptan ve Perakende Satış hizmetleri de yer almaktadır.

jpc

Üretim aşamamız; tamamı ile firmamız bünyesinde yer alan profesyonel ekip tarafından yapılmakta olup, üretim, kalite kontrol, satış ve satış sonrası hizmetlerde de, müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Yaklaşık 18 ayrı Marka ve Model içinde OEM, OEM Stil veya Oto, Pick Up, SUV (4×4), Aksesuar, Design, Modifiye, Tuning, Performans, Yay/Helezon ve Süspansiyon Sistemleri, Fiber/CTP/ABS/Poliüretan/Krom Ön Koruma – Arka Koruma Barları ve Basamaklar, Fullbox, Hard Top, Half Top, Camlı Kabin Uygulamaları, Kapak Uygulamaları, Sürgülü Kapak Sistemleri, Kasa Havuzu, Kasa Ağırlığı, Roll Bar, Tavan Barı/Rayı/Çıtası, Panjur, Spoyler, Spoiler, Bagaj Rüzgarlığı, OEM/Mugen/Standart Cam Rüzgarlığı, ABS Paçalık, KN/Simota/Universal Hava Filtresi, OEM/Clip/Standart Led Sinyalli Ayna Kapağı, OEM/Krom/Led Kapı Eşiği,  Kaliper Kapağı, Led, Led/Halojen Ampul, Elektrik, Elektronik,  Multimedya, Chip ve Yazılım Uygulamaları, Dış/ İç Aksesuarlar, Deri Döşeme, Vites Topuzu, Cam Filmi, Standart/Halı/Kauçuk/3D Havuz Oto Paspas/Bagaj Havuzu, Kolçak/Kol Dayama, Pedal Seti, Krom/ABS/Paslanmaz Çelik Kapı Kolu/Far-Stop Kaplaması/Bagaj Alt – Üst Çıtası/Cam Çıtası/Ön Panjur Çıtası/Ön Tampon Alt Panjur Çıtası/Bagaj Açma Kolu Kaplaması/Sinyal Çerçevesi/Arka Tampon Eşiği/Kapı Koruma Bantı Üzeri Çerçevesi, PU/ABS Kapı Koruma Bantı, 2.El Araç, Jant, Lastik, Egzos/Egzos Ucu, Xenon, AngelEye/Lexus Stil/Led Far/Stop/Sinyal, Aydınlatma/Daylight /Gündüz Farı,  Park Sensörü,Mtec, Yedek Parça, Hobi, Boya Hizmetleri, Motor Kaporta ve Servis İşlemleri gibi bir çok alternatif aksesuar ithalat ve tedarik hizmeti verilmektedir.

Üretimi ve satışı yapılmakta olan ürünlerimiz ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye, jeepandcar.com ve jpctuning.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

İlkemiz; otomotiv sektöründe yedek parça ile aksesuar kavramlarını birbirinden ayırarak, kendi organizasyonunu kuran ve bu konuda kurumsal hizmet veren, profesyonel bir kimlik ile bu birikimlerimizi tüketicilere aktarabilen bir yapı oluşturmaktır..

Aksesuar dünyasına yepyeni bir anlayış getiren firmamız,  yenilikleri yakından takip etmek, sürekli gelişimi ile müşterilerini memnun edecek kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasını sağlamak, yükselen  satış değeriyle sektöründe lider olmayı hedeflemektedir.

Sizleri de aramızda görebilmek dileği ile…

 

JPC OTOMOTİV LTD.ŞTİ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting