Klasik Çalışma Ortamlarına Son!

Son yıllarda teknolojinin gelişimiyle birlikte mobil ve serbest çalışan sayısının artması kaçılmaz oldu. Dünyadaki her gelişmeden ve girişimdennasiplenen Türkiye’de de Latin Amerika konsepti  olan“ofis-kafe” nam-ı diğer Urban Station zincirinin ilk şubesi Maslak’ta hayat buldu.

Diyelim ki bir mobil çalışansınız ve iki toplantı arası ofise gitmeye değmeyecek ama başka işlere göz atmak için harcamak zorunda olduğunuz bir zamanınız var. Bu durumda ne yapacaksınız? Hemen ücretsiz internet hizmeti veren, çayınızı, kahvenizi içeceğiniz bir mekan aramak. Şüphesiz bulunduğunuz bölgede bulabileceğiniz onlarcası vardır.  Hadi mecbur kaldınız gittiniz. Tam işe yoğunlaşmışsınız, tepenizde “İçecek bir şey alır mıydınız?” diye soran bir garson. Onu bir şekilde atlattık diyelim. Bu sefer de acil bir çıktı almanız gerekti. Hemen apar topar hesap ödenir ve civarda bir fotokopici aranır. Size artık bu günler geride kaldı desem?

Bundan böyle,  bir ofiste ihtiyaç duyabileceğiniz faks, yazıcı, tarayıcı, şarj, kurye gibi temel hizmetlerden faydalanabileceğiniz, internete rahatlıkla girebileceğiniz ve hatta çay, kahve, su, atıştırmalık kurabiye ve kruvasanalabileceğiniz ofis dışında da bir çalışma alanınız var. Bunların hepsine belirli bir saat ücreti karşılığında sahip olabilirsiniz.Bu farklı deneyimden yararlanmak için Urban Station’ın İstanbul Maslak,  Galata, Şişhane, Kavacıkve Buyaka, İzmir Bayraklı şubelerine gidebilirsiniz.

urban-station-cepteteb

Bu arada size ufak bir tüyo vereyim; bu yeni “ofis-kafe” konseptini hiçbir ücret ödemeden kullanma fırsatınız var. Nasıl mı? CEPTETEB’lilere Özel Urban Station Ücretsiz Kullanım Kampanyası’ndan yararlanmak. Bunun için tek yapmanız gereken CEPTETEB Kredi Kartı veya Banka Kartı’nı Urban Station’a giderken yanınızda götürmeniz.

Uzun lafın kısası, Urban Station’ın rahat ortamında farklı çalışma imkanlarını deneyimlemek için daha fazla beklemeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting