Kurban Fiyatları Ne Kadar Olacak 2012

Kurban bayramına az bir zaman kala herkesin merak ettiği bir konu kurban fiyatları 2012. Kurban fiyatları ne kadar olacak acaba ? Diyanet daha açıklamasa da hemen hemen geçen seneki fiyatlardan düşük olacağı tahmin ediliyor.

Eğer fırsatçılar geçen senelerde ki gibi yapmazlar ise hemen hemen 2012 kurban fiyatları şu şekilde olacağı tahmin ediliyor.

2012 Kurban Fiyatları Büyükbaş Küçükbaş Ne Kadar

Büyükbaş Dana : 2.500 – 7.000 TL
Büyükbaş İnek : 2.500 – 4.000 TL
Koyun Kuzu Koç : 400- 800 TL

 

3 yorum

  1. mustafa pınar dedi ki:

    eski zamanda bilge diye geçinen birinin güdümündeki bir köyde hamile bir kadının durumunu merak edenler demişler ki gelin bilge büyüğümüze gidip soralım o her şeyi bilir,hemen gidip sormuşlar,bilge! kadına şööyyle bir nazar atfetmiiişş ve de patlatmış nükteyi;”eee şu tepeden bir taş yuvarlandı ineceği yer ya dere’dir ya düz’dür,bir kadın da hamileyse doğuracağı oğlan’dır(erkek çocuk) ya kız’dır(kız çocuk)” ben de 2012 kurban fiyatları belli oldu başlığını görünce gerçekten vekaleten kurban kesme fiyaları belli oldu zannetmiştim,haberi okuyunca bu kıssa aklıma geldi siteye katkım olsun diye yazdım,az çok gündemi takip edenler bile haberin içeriğindekinden daha fazla bilgi sahibidir herhalde. vekaleten kurban kestirme konusunda kesin fiyatları nereden öğrenebiliriz acaba bilen varsa mail atarsa sevinirim vekaleten kurban konusunda bir ön bilgi olması nedeniyle bu haber de dahil sitede emeği geçen herkese teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting