O Ses Türkiye’nin Yeni Jüri Üyeleri

Yayınlandığı günden beri herkesin beğeni ile takip ettiği O Ses Türkiye yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ve yine sunuculuğunu yaptığı O Ses Türkiye’de bu sezon çok farklı sesler aranacak. Bir süredir gündemde olan O Ses Türkiye’nin yeni sezondaki jüri üyeleri kim olacak konusu bugün itibariyle belirlenmiş oldu. Yeni jüri üyeleri de böylece açıklandı. O Ses Türkiye 2013 yeni jüri üyeleri ile ekranlarda boy gösterecek.

O Ses Türkiye’nin yeni jüri üyeleri kim olacak?

Acun Ilıcalı önceki sezonda yayınlanan O Ses Türkiye programının jüri üyelerinin değişeceğini söylemişti hatırlayacaksınız.

Acun Ilıcalı eski üyelerden sadece Murat Boz ve Hadise ile yoluna devam ederken Hülya Avşar ve Mustafa Sandal’ı yeni sezonda yanına almadı. O Ses Türkiye yeni jüri üyelerinden birisi de Ebru Gündeş.

o-ses-türkiye-yarışması-başvuru-formu

Acun Ilıcalı, Ebru Gündeş’in O Ses Türkiye ailesine katılmasından dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade ediyor. “Ebru’yla uzun yıllardır tanışırız onu ilk defa bir projemizde göreceğimiz için çok mutluyum çok yakında bir sürprizimiz daha olabilir” diyerek mutlu olduğunu dile getiriyor.

Süpriz isimde Athena’nın solisti Gökhan oldu. Böylece O Ses Türkiye’nin 2013 yılında ki programında yeni jüri üyeleri ;

Ebru Gündeş Murat Boz Hadise ve Gökhan oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting