Oğuzhan’a Talipler Gelmeye Devam Ediyor

Beşiktaş’ın kaliteli futbolcusu Oğuzhan Özyakup, Avrupa’da üç farklı ligin temsilcileri tarafından izleniyor.

ŞampiyonlarLigi karşılaşmalarında oyunu ileri taşıyan yapısının yanı sıra Tolgay’ın son zamanlarda daha fazla tercih edilmesi de oyuncunun hırs yapmasına neden olmuştur. Muhabirlerin yorumlarına göre Oğuzhan’ın özellikle kadroda olmak için mutlaka her zaman en üst düzey performans sergilemek zorunda olduğunu ortaya çıkarıyor. Tolgay ile arasındaki rekabetin kızışmasıyla birlikte Oğuzhan’ın Akhisar ve Porto maçlarında sahada olup olmayacağıyla ilgili farklı görüşler ortaya çıkmaya başlamıştır. Feda döneminden beri takımda olan futbolcunun kendini siyah beyazlılarla geliştirmesi, ilerleyen yıllarda da aynı ivmeyi koruduğu taktirde değerinin artmasını da sağlayacaktır.

Sözleşmesindeki Serbest Kalma Bedeli 15 Milyon Euro

Sözleşmede yer verilen serbestkalmabedeli 15 milyon Euro tutarının üzerine çıkacağıyla ilgili pek çok yorum ortaya çıkabiliyor. Özellikle son iki yıldaki performansı sayesinde taraftarın istediği şampiyonlukların gelme süreciyle ilgili oldukça başarılı performans gösteren futbolcu, Avrupa’da aynı mevkide oynayanlara kıyasla çok daha düşük bir fiyata sahip. Bu nedenle mutlaka talipleri olacağı biliniyordu fakat günümüzde özellikle en az beş resmi ekibin olduğunun öne sürülmesi, menajerler aracılığıyla teklif yapıldığının vurgulanması dikkat çekiyor. 20 milyon Euro’nun üzerinde ödemelerin gerçekleştirilebileceği söylendiği gibi aynı zamanda tüm kıyaslamalar, oyuncunun rahatlıkla daha yüksek fiyata satılabileceğini ortaya çıkarıyor.

Oğuzhan’ın Avrupa’dan Talipleri Fazla

Taliplerinin zaman içerisinde artmasını sağlayabilecek gelişimi göstermesi ve aynı zamanda kaliteli dikine futbol yapısını sergilemeyi başarmış olması sayesinde Oğuzhan ile yeni sözleşme gerçekleştirilmiştir. Fakat kaç yıl Beşiktaş’ta kalacağıyla ilgili henüz tam olarak bir karar verilmemiş olması, aynı zamanda boş mukaveleye imza atması ise çok büyük farkların orta çıkmayacağını gösterebiliyor. Oğuzhan Özyakup Beşiktaş’tan ayrılmak istemediğini defalarca vurgulamış fakat özellikle İngiltere’ye gitmek istediğiyle ilgili haberler yapılmıştır.

Arsenal ve Tottenham gibi ekiplerin izlediği biliniyordu fakat oyuncunun da bu alanda bir isteği olduğuyla ilgili kendisinden bir duyum alınamamıştı. Özellikle yenilenecek olan sözleşmeyle birlikte her türlü yorum artık bu durum üzerinden yapılmak zorunda kalınacaktır.Cep telefonunuzdan en yüksek oranlar ile youwin mobil gibi mobil bahis siteleri üzerinden yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting