Sakarya’da Leman Kültür Merkezi Açılıyor

Evvett dostlar. Yanlış duymadınız. Bugün aldığım bir habere göre Bayramdan hemen sonra açılması planlanan Leman Kültür, artık Sakarya’da da faaliyet gösterecek. Sakarya’da böyle bir mekanın açılması gerçekten çok hoş bir haber. Ufacık bir yerde eğlence adına hiç bir yer neredeyse. Ancak Leman Kültür ile sanırım bu aşılacak. Alkollü mekanların azlığı Sakarya gibi bir yerde gerçekten ilginç. Üniversite şehrine aday olan bir yerde alkollü mekanların olması gerekiyor bence. Ancak şöyle de bir durum var ki Sakarya halkının yobazlığı! Evet yobaz bir ilde yaşıyoruz malesef. Ne yazık ki halen bu cahilliği atamamış insanlar mevcut güzel şehrim Sakarya’da.

Çark Caddesinin hemen arkasında açılacak olan Leman Kültür Merkezi şimdiden çok merak ediliyor. Tam yerini bulamadım diyenler için Elma Kurdu Anasınıfı vardı hatırlarsanız. Hatta eskiler bilir Volkan İnternet vardı atari salonu. Heh işte tam o sokakta açılacak. Rodi’nin arka tarafı diyelim tam açıklamış olalım.

leman-kültür-sakarya

Leman Kültür’ün Sakarya’da açılmasına en çok sevinenlerden biride benim. İleride umarım müzik ziyafeti çekeriz. Gelecek olan GERÇEK! sanatçıları şimdiden merak etmeye başladım açıkcası. Şuanda büyük şehirlerde şubeleri bulunan Leman’ın Sakarya Şubesi Bayramın son günü açılması planlanıyor. Sizlere bu bilgiyi vermek istedim. Hee bu arada reklamcısı falan değilim. Sadece güzel bir mekanın Sakarya gibi bir yerde açılmasına çok sevindim.

Umarım tatsızlık çıkmadan isminin güzelliğinin bir yanı hoş bir şekilde uzunca yıllar Sakarya’da hizmet eder. Dileklerimiz bu yönde. Bakalım… LMK Facebook Sayfasına ;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting