• Ana Safya
  • Haber
  • Sanal Bebek Fırtınası Tekrar Başlıyor ‘’Tamagotchi’’

Sanal Bebek Fırtınası Tekrar Başlıyor ‘’Tamagotchi’’

Uzun bir dönem, Türkiye’yi de etkisi altına alan Sanal Bebek çılgınlığı, My TamagotchiForever ismiyle 2018 yılında akıllı telefonlarda oynanabilecek.

Dünya da ilk kez 1996 yılında yılında Japonya da piyasaya çıkan Sanal Bebek& Hayvan oyunu, kısa bir sürede bütün dünyaya yayılmıştı. Toplamda 80 milyona yakın bir satış grafiği çizen bu oyuncaklar, 7’den 70’e herkesin sevgilisi oldu.

BandaiAmerica isimli firma, bu sanal canlıların 20. yılına özel olarak, 2017 yılında yeniden piyasaya çıkardı. 2017 sürüm sanal bebekler, 6 ayrı karakterle oynanabiliyor. Şimdi ise bu sevimli hayvanlar, akıllı telefon piyasasına girmek üzere… 2018 yılında tanıtımı yapılacak, My TamagotchiForever ismiyle iOS ve Android marketlerden indirilebilecek.

BandaiAmerica, 2018 yılında çıkacak oyunla ilgili, birkaç enteresan bilgiyi, hazırlamış oldukları video da paylaştı.

Bildiğimiz sanal hayvan oyunundaki bütün detaylar aynı şekilde sunulacak. Besleme, Temizlik, Oyun Oynama ve Uyku gibi temel ihtiyaçlarını yapmalarını isteyecek. Bunların dışında birçok yeni özelliğinde gelmesi bekleniyor.

Oyuna yeni başlayacak olanlar için, bütün hayvanlar ‘’Tamatown’’ isimli yerde büyütülecek. Bu yerin en büyük özelliği, diğer hayvanlarla birlikte iletişim kurulacağı anlamına geliyor. Bu da oyunun Multi Player yani çok oyuncu ile oynanabilir olabileceğinin en büyük kanıtı… Bunun dışında beklenen özelliklerden bir tanesi de Ar Modu. Ar Moduyani bilinen anlamıyla arttırılmış gerçeklik anlamına geliyor. Pokemongo da uygulanan bu özellik çok beğenilmişti. Bunun yanı sıra akıllı telefonların şarjlarını, normal süreden daha hızlı bir biçimde bitirdiği için tepki almıştı.

My TamagotchiForever yani bilinen ismiyle sanal hayvanlar, PokemonGo’dan sonra büyük bir trend olacak gibi gözüküyor. 2018 yılında piyasaya sürülecek haberinden sonra, BandaiAmerica firmasına milyonlarca kişi e-mail gönderdi. Anlaşılan o ki, yeni bir çılgınlık dalgası daha geliyor.

My TamagotchiForever ile ilgili en yeni gelişmeleri, BandaiAmerica firmasının web sitesinden takip edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting