Sporjinal’deki Marka Yağmuru

Sporjinal’deki tüm ürünler; orijinal ürün garantisini Canerkek Spor Şirketi’nin 40 yıllık perakende ve toptan satış tecrübesi ile güvenli online alışveriş teknolojilerinin güç birliğinden alarak satış ağına dahil edilen interaktif bir platformdur. Dünya çapındaki en ünlü, köklü ve kaliteli spor tekstil ve spor malzeme ürünleri markalarının, köklü bir firma ile güçlerini birleştirmesi ile oluşturulmuştur. Adidas’tan Puma’ya, Reebok’tan Lacoste’a, Polo’dan Converse’e, Dockers’tan Cat’e, Harley Davidson’dan Lumberjack’a 50’den fazla dünya markası Sporjinal’deki ürün kategorilerinde satışa sunuluyor. Karaman ve Konya merkezli 15’e yakın mağazada da orijinalliği Canerkek Spor firma garantisi ile Sporjinal’deki tüm ürünler satışa sunuluyor.

Sporjinal’deki ürünlerin orijinallik garantisi ile kampanya ve indirim seçenekleri de her geçen gün takipçi sayısını arttırıyor. Facebook, Twitter, Pinterest, İnstagram gibi sosyal medya uygulamalarından veya Bülten ve Üye Kullanıcı sözleşmesi tercihlerinizle tüm fırsatlardan haberdar olacaksınız. Canlı destek hattımızdan istediğiniz an bizlere ulaşabilir, Sporjinal’deki sipariş takibinizi, kargo özelliklerini imalatçı garantisi ile izleyebilirsiniz.

Ayakkabı, giyim, çanta, aksesuar ve spor ekipmanları konusunda dünya markalarının binlerce ürünü Sporjinal’deki kategorilerde seçiminize sunuluyor. Ürünlerin ait oldukları sezon, koleksiyon ve spor kategorisini, ücretsiz kargo seçeneklerini, markalara ve stoklara özel en uygun fiyatlarla sizi karşılayacak indirimleri, güvenli ve kapıda ödeme seçenekleri ile %100 müşteri memnuniyeti ile tanışacaksınız.

Sporjinal’deki tüm ürünler ayrıntılı olarak beden tabloları ile tüm değerli müşterilemizin ölçülerine denklik sağlayacak şekilde ve kullanıcı dostu olarak hazırlanmış olup 30 gün içerisinde iade seçenekleri de sunulmuştur. Dünyanın en iyi markalarıyla olan iş birliğimizin yanı sıra, sporsal faaliyetlerle ilgili güncel ve trend olan ne varsa takip ediyoruz. Sektörde kullanıcıların tercih etmeye başladığı yeni marka ve ürünleri de portföyümüze dahil edip Sporjinal’deki tüm ürünlerle her ne arıyorsanız, size yanıt verecek stoklarımızla çalışıyoruz.

Dünya devi markaların en uygun fiyatlı ve orijinallik garantisi sunabilen tek bölge yetkilisi olarak; spor ayakkabı, spor giyim, spor çanta, aksesuar ve spor ekipmanları arayışınızı Sporjinal’deki ürün yelpazemiz, güvenli ticaret politikamız ve sertifikalarımızla karşılıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting